Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknel a lakasban le van...

Akiknel a lakasban le van csempezve a padlo engedik rajta maszni a babat? Nem feltek, hogy beuti a fejet?

Figyelt kérdés

2012. máj. 19. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, ha nem itt üti be, akkor majd máshol, nem? Ha padlószőnyeg van és beüti az is kemény és koppan nem? Később ha kint leszel vele a beton is kemény lesz... Vagy amíg nem megy önállóan stabilan nem viszed ki és nem teszed le??

lesz még hajjaj mennyi esés és koppanás.

2012. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz, bár a szonyegpadlon nem utne meg annyira, de sajna az nincs, viszont imad maszni es sir, ha nem hagyom, ami jogos, mert egy eves és oriasi mozgasigenye van! csak ugy feltem, de igazad van a beton kemenyebb lesz....
2012. máj. 19. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy mászhat rajta!

Nálunk a konyha előtér étkező járólap, a nappali padlószőnyeg. Ha megcsúszott a járólap ön csak koppant, de a szőnyeg lehorzsolta a fejét "megégette" csúnyán be is varrasodott. Jobb a járólap.

2012. máj. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, mászhatott bárhol a fürdő kivételével. (Amióta megy, illetve már rohan, na akkor kicsit rossz a járólap, mert csúszik. De erre meg van csúszásgátlós zokni :o) )
2012. máj. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én a konyhában egy ideig nem hagytam bemenni.

6 hónaposan már mászott, olyan 7 hónapos koráig tudtam elkeríteni a konyhát, utána már állt és simán átmászta az akadályt.

de utólag persze rájöttem, hogy hülyeség volt próbálkozni, beütötte 2x-3x, majd onnantól vigyázott.


1 éves meg tényleg nem kisbaba, nem tilthatod meg, hogy oda másszon ahova akar, gondolj bele, pár nap-hét és járni fog, akkor még nagyobbat fog esni, most kéne megtanulnia hol kell vigyáznia, nem akkor mikor már tényleg veszélyes!

2012. máj. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 porcukormókus ***** válasza:

Nálunk a padlófűtés miatt mindenhol kövezve van a ház, én hagytam mászni, jönni-menni. Persze volt néhány koppanás, de talán ennek köszönhető, hogy elég óvatos lett a kisasszony. Persze még ez sem tartja vissza attól, hogy akár az ablakpárkányra is felmásszon..

Természetesen féltem én is , de ha nem hagyom őt mászkálni, sosem fogja megtanulni.

2012. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is járólapos, és mindig mászott mindenhol! Másba is beütheti a fejét, ez vele jár!
2012. máj. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a nappaliban van szőnyeg, a szobájában padlószőnyeg van és hol mászik állandóan a kisasszony? Természetesen a folyosón. Eddig egyszer fordult elő vele, hogy megcsúszott a keze és lefejelte a csempét. Nagyon megijedtünk, mert vérzett a szája és a felső ajka duplájára dagadt pár perc alatt. Rohantunk egyből a kórházba, de szerencsére az ijedtség nagyobb volt, mint a baj. Ahogy hazaértünk a szobából egyből a folyosó felé vette az irányt. :)
2012. máj. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!