Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek normális, ha egy...

Szerintetek normális, ha egy baba, az első naptól kezdve nappal fél-1 órát alszik? Hiába van 2-3 órát babakocsiban tologázva, egyszerűen nem alszik. Este 9-reggel 6-7 ig alszik, de sokat forgolódik.

Figyelt kérdés
De csecsemő kora óta ez megy. Főleg, hogy a nagyobbik még másfél évesen is 2szer aludt, sőt, most is sokkal többet alszik, mint a kicsi. Tudom, hogy minden gyerek más, de ez szerintem nagyon kevés! Most 10 hónapos a kicsi.
2012. máj. 19. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hónapos,délelött-délután fél órákat alszik este 8-reggel 6-ig átalussza az éjszakát.Szerintem is kevés de minden nap így van a védőnő szerint nem gond.
2012. máj. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kislànyomnak is szinte nulla alvàsigènye volt! Volt olyan nap hogy 2 hetesen 20 percet aludtegèsz nap!!!!!!!!!! Èjjel is sokszor megèbredt evèsen kívül is... Most 15 hònapos ès milliòszor jobbalvò mint eddig valaha (ici picikènt) kivève amikor fogzik. Dokim szerint vannak ilyen kis alvàsigènyû gyerekekde majdmègvàltozik! Kitartàs!
2012. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!