Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van ez a rossmanós kártyátok?...

Van ez a rossmanós kártyátok? (minden babatermékre 10%kedvezmény)

Figyelt kérdés
én regisztráltam,de sajnos csak 2nap múlva lehet használni,és a gyereknek nincs már pelenkája csak 3db,és direkt nem vettünk,hogy majd holnap megvesszük ott,meg még egy csomó mindent,és ugye abból majd lejön a 10%.De csak 2nap múlva tudjuk használni,most néztem...a barátnőmnek is van,ővét már lehet használni,és arra gondoltam,hogy elcseréljük a 2kártyát,hogy megtudjuk venni holnap a gyereknek a dolgokat,tehát ő ideadja az övét,én a kezdő 10%-ot levásárlom,én is odadom a miénket,és ők is levásárolják majd a kezdő 10%-ot,aztán vissza is cseréljük.Szerintetek lehet ezt?Aki már használta ezt a kártyát,kérdeznek tőle valamit a pénztárba?Hogy az ő gyereke..stb,valamit?
2012. máj. 20. 16:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A honlapjukon olvastam hogy a pénztáros kérheti hogy igazold magad.
2012. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem csak egy dologból jár a 10 százalék kedvezmény? Ha több dolgot veszel, akkor mindből?
2012. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de a kezdő 10% csak egy termékre vonatkozik, vagy az összesre, amit akkor vásárolsz, amikor felhasználod a kedvezményt?
2012. máj. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
1. vagyok. az összes babas termékre amit vásárolsz
2012. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Önnek nincs más dolga, mint pénztárosunktól kérni egy Rossmanó kártyát, és a kártya hátoldalán található egyedi azonosítószámmal regisztrálni. Regisztrációját egy egyszeri, minden babatermékre felhasználható 10%-os kedvezménnyel jutalmazzuk, melyet a regisztrációt követő 2. munkanaptól tud felhasználni, 3 hónapon belül.


A regisztrációt követően minden Résztvevő 10 % induló kedvezményt kap, amelyet az első alkalommal, a kedvezményre jogosító email megérkezését követő 3 hónapon belül lehet babatermékekre felhasználni. Amennyiben a kedvezmény 2 hónapon belül nem kerül felhasználásra, a Rossmann emlékeztető emailt küld a Résztvevő regisztrált emailcímére. Ha ennek ellenére a kedvezmény 3 hónapon belül nem kerül felhasználásra, a kedvezményre való jogosultság érvényét veszti.


A további kedvezmények a Rossmann által meghatározott időközönként és a gyermek életkorának megfelelő, korcsoportonként összeállított kedvezményes csomagként kerülnek felajánlásra a Résztvevő számára. Az aktuális kedvezményes és a gyermek életkorának megfelelő ajánlatokról, a Rossmann havonta hírlevélben értesíti a Résztvevőket. A gyermek életkorát a Rossmann a Résztvevő által a Regisztráció során megadott születési dátum alapján határozza meg. Az egyes üzletek pénztárosai, alkalmazottai jogosultak a Kártya használata során a személyazonosság ellenőrzésére.

2012. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem csak 1 dologra,hanem akkor egyszer ha bármit veszel a gyereknek.Elolvastam,ellenőrizhető a személyazonosság.És volt akinek ellenőrizték?Arra lennék kiváncsi.Hazudni nem fogok,tehát nem adom ki magam a barátnőmnek,de ha nem kérdeznek rá,nem fogok szólni hogy nem az enyém a kártya.Aki vásárolt már vele légyszi irjon!!!Köszönöm!
2012. máj. 20. 17:14
 7/18 anonim ***** válasza:
az, hogy vaélakinek n em ellenőrizték, az nem jelenti azt, hogy neked sem fogják ellenőrizni
2012. máj. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
igen,azzal tisztában vagyok,csak kiváncsi vagyok akik használták már,azok közül hánytól kértek személyit vagy bármit.
2012. máj. 20. 17:33
 9/18 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátnődet,hogy menjen el veled és akkor használd az ő kártyáját,utána meg cseréltek.
2012. máj. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
ez nekem is eszembe jutott,csak nem tud sajnos velünk jönni,mert beteg a kislánya,és egyedül van vele.
2012. máj. 20. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!