Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pihenőszék vagy babahinta?...

Pihenőszék vagy babahinta? Melyiket érdemesebb megvenni 6 hetes kislányomnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia,en a hintät javasolnäm,mert azt olvastam,hogy a hinta jot tesz a babänak,megnyugtatja,jo a hsfäjäsra is,En hintat fogok venni,de nekem mäg van hätra 10 het.
2009. jún. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a baba születése előtt pihenőszéket vettünk,

ezt 3 hónapig használta,szinte csak alukált benne.

Utána kapott elektromos hintát,de jobban szereti azt,amit az ajtókeretre akasztunk:)

2009. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hitát nagyon ajánlják,a baba fejlődésének illetve egyensújérzéknek.Mi 1,5 hósan vettünk egy fisher price hintát(elemes).Most 13,5 hós a kisfiam és még mindig abban alszik napközben 2-3 szor.Imádja!És nem utolsó,hogy lefoglalja míg te mosol-főzöl-takarítasz.Nagyon szeretjük csak ajánlani tudom!!!Sok sikert!
2009. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem a legjobb és legtovább kihasználható az Adamo bébihinta.

www.adamo.hu oldalon olvashatsz róla és megrendelni is itt tudod.

A kisfiam 1 éves volt mikor kapta, de még így is bőven megérte az árát! Hihetetlen hogy meg tudja nyugtatni egy kis hintázás! :)

2009. jún. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is a hintára voksolok:-)Mi 2hónapos korában vettük neki elemes hintát és nagyon bevált!Csak csatlakozni tudok a 11.03 előttem lévőhöz:-)

2009. jún. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

fisher prise esőerdős babahinta és ugyanilyen pihenőszék között vacilláltam, de akkor a hinta mellett maradunk:)

2009. jún. 28. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk mindkettő van (a pihenőszékünk esőerdős), de a hintát sokkal jobban kihasználtuk.

2009. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!