Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi? Hol vettétek?...

Babakocsi? Hol vettétek? Elégedettek vagytok? Elsősorban raf pol fenix érdekel?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan használtan vettem Raf Pol-t,de sajnos be kellett látnom,hogy nem volt a legjobb dolog.Attól függetlenül,hogy nem mi vagyunk az első gazdái,szerintem nem a legjobb választás. :( Ha még egyszer kellene venni,tuti nem ilyet vennék.Több hibája van,ami csak használat közben jön elő és amire korábban nem is gondoltam,hogy figyelembe kell venni.
2012. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Milyen hibákra gondolsz?????Még bőven vásárlás előtt vagyok,így alaposan szét szeretnék nézni, az első kocsival nagyon mellé nyúltam.
2012. máj. 21. 07:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd nekünk ez van... dettó RAFPOOL de sokkal maszívabb, bolygósíthatóak a kerekei és tök jó színei vannak! legközelebb is ilyet vennék :) nekünk vajszín van feketével de simán drága babkocsinak nézik annyira egyben van :) [link]
2012. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hadd védjem meg a raf-pol fenix babakocsit! Mi olyat vettünk, és nagyon szeretjük! Nagy a mózeskosara, a nagy kerekei miatt terepen is lehet használni, ez is bolygósítható, de úgy sem fogod bolygósítani! Több, mint 7 hónapja használjuk, és mind a ketten imádjuk a lányommal! Itt vettük és ennyiért, lila -virág mintás, de még rengeteg más színben van! [link] Mindenkinek nyugodt szívvel merem ajánlani!
2012. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, akkor én leírom amit én tapasztaltam: Elég nagy kocsi, és súlya is van, azoknak tudom ajánlani, akik nem szedik szét naponta hogy felvigyék a másodikra 2 darabban (én így tettem) és akiknek nem kis csomagterű az autójuk, mert pl a suzukink csomagterét elfoglalta a váz, anyósülést a mózes, jobb hátsó ülésen ült a gyerek, két gyerek már nem fért volna el így. Jó kis tömör, masszív kocsi, ha sétára szeretnéd, tökéletes! Jó járdán, terepen, szerintem könnyen irányítható, a lányom szerette. Ha olyan helyen laktunk mint most hogy letolom a garázsba és ha kell, akkor kitolom, erre megfelelő. A szélessége viszont túl nagy volt, a bevásárlóközpontban nem fért el két kassza között, kisebb boltokban a sorok között sem, tehát bevásárolni nem tudtunk vele (persze ezt is bevásárlóközpontja válogatja). Amíg a mózes kellett, használtuk, majd vettem egy ernyőre csukhatós bkvra is felvihetős kis törékeny semmit, ezzel szaladgálunk boltba, ez elfér utazásoknál is a csomagtartóban. Ennek ellenére kistesónál újra elővesszük majd a raf polt, szerintem 3 gyereket is kiszolgál, csak ne neked kelljen emelgetni.
2012. máj. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*laktunk volna
2012. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!