Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » . Adhatok Sedatif-et és...

. Adhatok Sedatif-et és Chamomilla vulgarist neki?

Figyelt kérdés
Már két hete, hogy 6 hós babám óránként kel éjszaka. Próbáltam adni neki tápit (amúgy anyatejes), de ugyanúgy felkelt. Sok teát iszik ilyenkor, de igazán csak a cici nyugtatja meg. (az is pár percig kell neki).
2012. máj. 21. 15:24
 1/9 xStefix ***** válasza:

Szerintem inkább a másodikat, ha muszáj.

Miért ébred egyébként? Nem fogzik véletlenül?

2012. máj. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35 éves vagyok és Sedatifet akartam szedni az orvos azt mondta meg ne próbáljam. Akkor mondtam, hogy sokan csecsemőnek adják, és ki volt akadva, hogy hogy lehet valaki ilyen felelőtlen, mert macskagyökeret tartalmaz és ő még felnőttnem sem javasolja
2012. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fogzik,a felső két szemfoggal küzdünk.
2012. máj. 21. 15:32
 4/9 anonim ***** válasza:
a chamomilla-t végig adtam neki fogzás alatt, csak ezzel aludt éjszaka! lefekvés előtt 5 golyót vízben feloldva, kiskanállal.
2012. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xStefix ***** válasza:

A szopi önmagában nem elég neki? Értem, hogy az is csak röviden nyugtatja meg, de ha ilyenkor is többször rövidet szopizik, az nem elég neki, úgy látod?

Mert az anyatejben is van fájdalomcsillapító és maga a szopizás is nyugtatja. Hátha ki tudnátok bekkelni még homeós szer nélkül is.

2012. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azzal nekem sincs gondom,hogy szopizik,de van,hogy 50 perc elteltével ismét fent van.
2012. máj. 21. 18:25
 7/9 xStefix ***** válasza:

Akkor, gondolom, magad miatt is gondoltál a fájdalomcsillapításra... megértelek.

A babád egyébként hogy viseli? Nagyon kivan nappal is, vagy nem érződik rajta, hogy többször kel éjjel?

2012. máj. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A mai napig nem érződött semmi,de ma nyűgös volt nagyon,napközben sem aludt csak 1 órát!Nem akarok önzőnek tűnni,de magam miatt is jobb lenne,ha pihenne,mert tejcsim se úgy van ilyenkor mikor fáradt vagyok
2012. máj. 22. 20:23
 9/9 xStefix ***** válasza:

Igen, ezek a dolgok összefüggnek ilyenkor. De a tejcsi miatt ne aggódj, mert ha végre kibújik a fog és újra jó passzban lesz a babád, az éhségével pár nap múlva valószínűleg újra feltornázza magának a mennyiséget. :)


Dentinoxot próbáltál már neki? Igaz, ezt csak ritkán szabad, mert lidokain van benne, ha jól emlékszem. De ha nagyon szenved, ez is segíthet.

2012. máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!