Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elakadtam a Matti utazóágy...

Elakadtam a Matti utazóágy összeállításában. Ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Nem birom felállítani. Ha az alja áll össze, akkor az oldalai nem, ha az oldalai akkor az alja nem áll össze. Kész idegbaj. A leírás semmit nem segít.
2012. máj. 21. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
elvileg mindegyik úgy működik, hogy az aljának rogyasztott állapotban kell lennie, ekkor tudod kibiztosítani az oldalakat, aztán ha megvan mind a 4 oldal, akkor nyomhatod le az alját
2012. máj. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom neked melyik van. nekünk az alján van egy biztonsági zár ilyen kerek, ami kétféle irányba zárható az ábra mutatja rajta, melyik irányba. na addig amig az oldalai nem állnak ezt a kerek zárat nem szabad lezárni, kicsit nyeklik-nyuklik, de ebben az állapotban kell először a hosszú utána a két rövid oldalt felhúzni és bepattan magától. ha ez megvan alul le kell ezt a szelepet zárni és meg is vagy. remélem tudtam segíteni, de ebből a matti-ból nagyon sok tipus van. próbáld a google-ba beirni és a videókat kérd, hátha valaki feltette.
2012. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az első megoldás fog nálam működni, de nem megy. Ha összeállt az oldala, akkor nem tudom lenyomni az alját. Feszül nagyon, félek, hogy eltöröm.

Sőt most semmerre se mozdul, az alját nem tudom felhúzni és a 2 hosszú oldalt nem tudom összecsukni.

2012. máj. 21. 16:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan van. Iszonyat nehéz felállítani. De úgy kell, ahogy az első válaszadó írta. Egyszer csak összejön, nekem mindig kb. századjára. Csak akkor csukom össze ha nagyon-nagyon-nagyon muszáj.
2012. máj. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
összecsukni pedig pont ellenkező irányba: először az alját rogyasztani, majd addig "ugrálni" az oldalakon (rángatni őket), amíg azok össze nem rogynak.
2012. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszi mindenkinek. De hogy hogyan fogom, majd újra összerakni, szörnyű.
2012. máj. 21. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Elméletben én is tudom(alul rogyaszt,aztán a szemben lévő oldalakat merevít,majd a másik két szemben lévő oldalt merevít,majd az alját),de sosem próbáltam,mert szerencsére a férjem mindig kéznél van! :)
2012. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!