Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túl sokat alszik 13 hetes babám?

Túl sokat alszik 13 hetes babám?

Figyelt kérdés
Normális az, hogy 13 hetes babám minden szopi között alszik legalább fél órát? A Ti babátok is hasonlóan van ezzel, vagy van olyan, hogy két etetés közt végig ébren vannak?
2012. máj. 21. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én épp az előző kérdező vagyok, hogy 2 hónapos babám eleget alszik-e?:) Nekem inkább szopi alatt alszik be, de utána semmit. Sokszor kell csipkednem az arcát, de szopi után kipattanik a szeme, és egy szemhunyásnyit nem alszik.
2012. máj. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam már 6 hónapos és még mindig alszik minden etetés között fél órát,ebéd után meg 1,5-2 órát is és az éjszakákat is végigalussza este 9-től reggel 7-1/2 8-ig 6 hetes kora óta. Ötször eszik egy nap,tápszeres,de a tízórai és az ebéd már ki van váltva,gyümölcsre ill. főzelékre,a vacsi pedig tejpép.
2012. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babám 12 hetes, minden szopi után 1 órát alszik legalább, és délután még 1,5-et a séta alatt, az éjszakát ő is átalussza 9-től reggel 6-ig... Mióta az ujját szopizza néha ébresztenem kell, annyira alszik...Szerintem nekik ennyire van szükségük, biztos tudja a kis szervezetük, mennyi az alvásigényük.
2012. máj. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek szerint nem csak mi vagyunk ilyen kis álomszuszékok!
2012. máj. 22. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!