Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hós babám,2hete folyamatosan...

3hós babám,2hete folyamatosan nyügös, kevesebbet eszik, nyugtalanul alszik mitől lehet?

Figyelt kérdés
160ból van hogy csak 100at eszik meg napi 6evésből legalább 3szor:S
2012. ápr. 26. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én 3 hónapos babám talán sosem evett 160-at.2.5-3 óránként etetem,90-120-130-akat eszik.Semmi gáz szerintem.
2012. ápr. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tápszseres? mi azok vagyunk...de ami még aggaszt az a erős sirás ami rájön naponta többször..és nem tudom mért:(
2012. ápr. 26. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én babám is ugyanezt csinálja mint a tied. Most kedden volt három hónapos, kb két-három hete ő is kevesebbet eszik. Eddig volt hogy megevett 150-et most meg jó ha beletudok tukmálni napközben 90-et, aztán meg este megeszik egyszerre 240-et. Van olyan etetés amikor üvölt ha a cumisüveggel közelítek felé, először 10-15 perc nyugtatás van és csak azután kezd el enni. Ja és eddig három óránként evett, most meg átállt a négy óránkénti evésre.

Kérdeztem a védőnőt azt mondta nem baj, eszik annyit ami neki kell. Remélem.

2012. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ez marha jó én ezektől a védőnőktől meg orvosoktól akadok ki a miénk is ilyen..sőt majdnem már én voltam lecseszve hogy nyugodjak már meg nincs semmi baj a gyerekkel......kössz nem ő hallgatja egész nap szegénynek az ordibálását..enyém 3oráként eszik ha fent van..érdekes az egész:S
2012. ápr. 26. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok. Nálunk abbahagyta az "ámokfutását" a fiam. Szépen eszik három óránként és egy hete nem kel fel éjszaka, alszik reggel hétig.
2012. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!