Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4.5 hónaposan mászik egy baba...

4.5 hónaposan mászik egy baba rendesen négykézláb? Ez létezik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Létezik. Az én fiam is ekkor csinálta először. :)
2012. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem.Azt én megnézném.Egyszerűen fizikai képtelenség,nincsenek megerősödve az izmai ehhez.Még csak a forgás mehet neki .
2012. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%
Második válaszoló, egyáltalán nem fizikai képtelenség. :) Mint írtam az én gyerekem is akkor kezdte. (És igen, biztos, hogy jól emlékszem mert most 5,5 hónapos.) :)
2012. máj. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Számomra annyira nehezen elképzelhető. 3 gyerekem van van köztük átlagosan fejlődő, gyorsabb és lassabb is.

Rengeteg csecsemővel találkoztam már életem során de én még olyat hogy 4.5 hónapos négykézláb teperjen, nem láttam...

még 6 hónaposan is nagyon ügyes és korai a dolog.

Mekkora méretű baba tudja ezt megcsinálni, egy kicsi vékony vagy pont hogy nagyobb erősebb??

2012. máj. 22. 11:24
 5/19 anonim ***** válasza:
36%

Hidd el kérdező, nem hazudok :D Nem is értem mi értelme lenne így arctalanul...

A kisfiam mindent nagyon korán kezd. 3 hónaposan már minden irányba forgott, 4,5 hónaposan már mászott (négykézláb) 5 hónaposan felállt. Most lesz 6 hónapos és már lépeget a bútorok mellett. Ülni még nem tud.

2012. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
és most mit tud csinálni5.5 hónaposan?most minden rosszindulat nélkül.én még sosem láttam/hallottam ilyet.nekem is 3 gyerekem van és csecsemőápoló vagyok.
2012. máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
közben olvastam már....
2012. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Énis a saját szememmel láttam, egyik nagyon husi volt, a másik vékony.... A husibb már 10hósan stabilan járt.1 évesen motorozott :))

a vékonyabb is hamar elindult nem tudom pontosan.

2012. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazándiból én sem tudom elképzelni... Bár nekem csak 1 gyerekem van és ő is mindent nagyon korán csinált. 4,5 hónaposan kúszott, ő erős, masszívabb baba, nem volt vékony sosem :)) Nem igazán hiszem, hogy 4,5 hó alatt forog oda-vissza, kúszik, 4kézláb áll, kutyázik, majd elkezd mászni. Talán próbálja rakni a kezét-lábát, de hogy gyorsan másszon... Ezt tényleg látnom kéne :))

4,5 hósan babám is úgy kúszott, hogy lassan elért dolgokat, de csak idővel gyorsult is be.

2012. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja és olyat is ismerek aki korababa volt 34 hétre és 5.5 hósan felállt a kiságyban :)) és ö is 10 hósan ment maŕ. Én e hinném el ha nem láttam volna.mert az én gyerekeim kb 11 hósan másztak csak :))
2012. máj. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!