Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babára ti adtok még...

6 hónapos babára ti adtok még rugdalózót?

Figyelt kérdés

Szombaton bababörzén rugit kerestem a kislányomnak, vékony ujjatlan pamut rugit, amit akkor adnék rá amikor még a napozó kevés, de a plüss rugi már sok. Az egyik eladó majdhogy nem lehurrogott, hogy minek akarok ekkora gyerekre már rugit adni.

Szerintem pedig ez sokkal kényelmesebb és praktikusabb , mert se a lábszára sem a dereka nincs ki belőle.

Ti mit gondoltok erről?


2012. máj. 22. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6 hónaposan már én sem adtam a gyerekeimre rugdalózót (azt hiszem kb 4 hóig). Ilyenkor már body, póló, mackónadrág, de nyáron csak póló, rövidnaci.
2012. máj. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy érdekes dolog, mert a lányomra még 1 évesen is adtam néha, mert kaptunk pár olyan nagy méretűt, így az volt a pizsama.

A fiamra meg már 2 hónapos kora óta nem adom, mert nem praktikus nekem pelenkázáskor. Inkább body-harisnya kombinációt adok.


Nem tudom min múlik,de szerintem ne foglalkozz senki véleményével,adj rá azt amit jónak látsz. Úgyis a legfontosabba babád kényelme, nem az hogy ki mit gondol.

2012. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én addig adtam rá rugit, amíg nem járt, futott, tehát kb.1 évig biztosan. szerintem is kényelmesebb, praktikusabb viselet.
2012. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 8 hónapos lesz, még mindig adok rá. Tökéletes arra, hogy kússzon-másszon benne.
2012. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Babám öltöztetésénél egyedüli szempont a védelmen kívül a kényelem. Miután a rugi az egyik legkényelmesebb neki (utál öltözni), ezért mindig azt kap. Most 6 hós.
2012. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fiam masfel eves elmult,meg mindig van 2db.rugija,amit pizsinek hasznalunk :)!
2012. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
Szinte soha nem adtam rá rugdalózót, kivéve alváskor pizsirugit. Nekem nem tetszik.
2012. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kb. pont 6 hónapos koráig adtam rá plüss rugit. Azóta már jobb idő van, így body és naci. Úgy tudom a mozgáshoz is jobb a kúszó-mászó babának, ha nem rugiban van.
2012. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lányom 21 hós, a pizsamája rugdalózó. Egy éves koráig rendszeresen adtam rá rugdalózót, azután csak azért nem, mert nyár volt, és keveseb ruha is elég volt. Előtte csak ritkán volt rajta más, a nadrág felcsúszik, zokni lecsúszik, vagy szorítja a lábát- szerintem nem praktikus egy mászó gyereknek.
2012. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Úgy látom megoszlik nagyon a vélemény.

Az utolsóval értek egyet, a nadrág szára felcsúszik, a zoknit percenként lerúgja, ezért is szeretem inkább rugiba öltöztetni és fogom is.

2012. máj. 22. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!