Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki a legjobb Dévény féle...

Ki a legjobb Dévény féle gyógytornász Budapesten ill. Pest megyében?

Figyelt kérdés
Tényleg a legjobb érdekelne. Elérhetőséget és árat tudnátok írni?
2012. máj. 22. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem a Dévény Anna.

Ez csak félig volt vicc, szerintem tényleg ő a legjobb, viszont azt hiszem ő már nem nagyon tornáztat. Viszont az alapitványi tornatermekben, ahol tornáztatják a piciket, "Panni néni" mindig körbejár, felügyel, szóval szerintem ott mindenki jó. Ha felvesznek, 2500 ft egy alkalom (kb 2-3 eve annyi volt), az egy óra.


A lányomnál nincs akkora gond,hogy odamenjunk, egy dévényes néni jár ki, ő 2500at kér fél óráért, de így laikus szemmel nézve tök ugyanazt csinálja, mint az alapítványosok a fiamnál, csak felsőtestre fókuszálva.


Ha már így válogatsz, hogy a legjobb (én örültem/ök, hogy egyáltalán eljutott dévényeshez akkora a túljelentkezés), szóval akkor azt nézd, hogy bababarát tornász legyen, mert a fiamnál az első gyógytornásztól mindig tiszta csillámpor volt a gyerek (a csaj sminkjétől), és nem nagyon szerette a gyerekeket. A második csaj mindig megvigasztalta a fiam, neha odaadta, es ugy altalaban sokkal jobban állt hozzá. mind a kettő ugyanugy tornáztatta, mindkettőnél ugyanugy ordított a fiam, de valahogy a második csajra jobb szívvel gondolok.

(az meg a sors aldasa, hogy a lanyom nyugisabb, es nem uvolt a tornak soran, csak nyoszorog, neha felsir, es rogton utana mosolyog, nagyon hálás kis baba..bar talan ot nem is "kínozzak" annyit es annyira, mint a fiamat tettek)

2012. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért úgy kérdeztem, hogy ki a legjobb, mert most, akihez járunk elég durván masszírozza a kisfiamat. Tiszta kék-zöld foltos, és véraláfutásos a kis nyaka is. Nem elég, hogy végig ordítja a gyerek a kezelést (ezt az ő érdekében még el is viselem), de hogy még be is liluljon!

Megírnád a gyógytornászotok elérhetőségét, akár priviben is. Köszi!

2012. máj. 23. 13:19
 3/5 nittababy ***** válasza:
+3612258895 itt érdeklődj van e hely Pálfy Katalinhoz merem neked ajánlani nagyon jól dolgozik!!és szereti is a kislányom!!azt nem mertem neked ígérni hogy lesz is nála hely de a Szél Kálmán téren mindenki jól dolgozik mindegy kihez kerülsz!!!ja és 3000ft egy óra hossza!!
2012. jún. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nittababy ***** válasza:
+3612258895 itt érdeklődj van e hely Pálfy Katalinhoz merem neked ajánlani nagyon jól dolgozik!!és szereti is a kislányom!!azt nem mertem neked ígérni hogy lesz is nála hely de a Szél Kálmán téren mindenki jól dolgozik mindegy kihez kerülsz!!!ja és 3000ft egy óra ho
2012. jún. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi
2016. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!