Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Görögországban ajánlanátok...

Görögországban ajánlanátok valami jó helyet, ahova el lehetne menni 1,5 éves gyermekkel nyaralni?

Figyelt kérdés
Autóval mennénk.
2012. máj. 22. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Menjetek Kardamilire vagy Stoupa-ra! én is oda megyek a fiammal bár nekünk ott a rokonság..viszont tudom hogy vannak kemping övezetek is arra nem tudom milyen szállásra gondoltál..egy rakás látnivaló a közelben.. Kalamata kb 45 percnyire autoval..egy szép nagy város..tengerpart..játszóházak..minden van ott..az utazást hogy oldanátok meg?repülő?utánna meg autóbérlés? mert ezek a helyek amiket mondtam nagyon délen vannak..Athéntól kb 300km délre..kocsival nagyon hosszu az ut..bár megálhattok féluton thessalonikinél egy éjszakára vagy ilyesmi..
2012. máj. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1es vok..most látom hogy autoztok:) bocs nem olvastam..akkor gondolom vmi közelebbire gondoltál?
2012. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen,ha megyünk,akkor valami közelebbi helyre.Még nem voltunk Görögbe,azért érdekelne valami jól bevált bababarát hely.

köszönöm a válaszod :)

2012. máj. 22. 21:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Thassos-t tudnám ajánlani,mikor ott voltunk a párommal nagyon sok gyerekes család volt nagyon jó hely,imádtam mi is elmennénk majd ha nagyobb lesz a kislányunk.
2012. máj. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És az közel van?Autóval mennyi idő?
2012. máj. 22. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát az sok mindentől függ hányszor álltok meg a határon mennyit álltok,mi busszal voltunk Thassoson az 23óra volt autóval volt akinek 16óra.Nézd meg neten.Nincs közel de gyönyörű.Nekem ezek a közelebbi helyek mint Parália meg Olimpic beach nem tetszettek.Esetleg Sarti az még ok-és.
2012. máj. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!