Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babkocsiról? Valaki rendelt már innen?

Figyelt kérdés

[link]


Görgessetek lejjebb, alul van egy bemutató videó is a kocsiról. Szerintetek megér ennyit? Vagy inkább ne?

Többen mondták már, hogy bolygósítható kerekű kocsit vegyünk, ez nem az, ahogy látom a videó alapján. Tényleg rossz az ilyennel közlekedni?


2012. máj. 23. 09:25
 1/7 A kérdező kommentje:

Esetleg ilyet használt már valaki?:

[link]

2012. máj. 23. 09:28
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy a videóban is látod, ha nem bolygósítható a kerék, akkor meg kell emelni a kocsit, ami nem egyszerű gyerekkel. A boltban forduláskor, utcasarkon, vagy ha csak egy gödröt akarsz kikerülni mindig emelgetni kell.

A bolygóssal az élet egyszerű és lehet fixálni is.

Az első babakocsi sz@r. Nagy, nehéz, nehéz vele közlekedni, és ez minden séta alkalmával 100*kell megemelni.


A második bolygós, de maga a babakocsi nagyon rossz és nem ajánlom.


Mennyit szánnál rá?

2012. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Ha lennél olyan kedve, és ezekről is véleményt mondanál, akkor nagyon hálás lennék:

[link]

[link]

[link]


Nem feltétlenül új kocsit keresek, lehet használt is, amint látod. De nem tudom, milyen kocsi lenne a megfelelő. Újszülöttnek kell, első baba, városi közlekedés, buszra emelgetés, szóval viszonylag könnyű kocsit keresek. Jól téliesíthető legyen.

2012. máj. 23. 11:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, a Peg Perego Venziára szavaznék, de csak akkor, ha vízszintesig dönthető.
2012. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jobban megnéztem szerintem szuper a Peg Pegrego. Szépen téliesíthető, vízszintesig dönthető, a lábrésze le-fel hajtható, ami majd akkor lesz fontos, ha már ülni fog. (mert ha nem felhajtható, de még a térdhajlata nem éri el, akkor nagyon kényelmetlen). Szép a színe. Alkudj!
2012. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez a peg perego vízszintesig dönthető, és nekem is tetszik. Na meg az ára sem rossz és nagyon jó állapotban van. Csak nem tudom, lehet-e hozzá venni és mennyiért esővédőt, mert azt nem ad hozzá a tulajdonos.
2012. máj. 23. 11:40
 7/7 A kérdező kommentje:
És az a piros-fekete Top rider kocsi milyen? Nekem az sem tűnik rossznak. Ahhoz pedig a lábzsákon kívül esővédő, szúnyogháló is jár.
2012. máj. 23. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!