Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendelt már valaki a /GOLDNERB...

Rendelt már valaki a /GOLDNERBABA. HU/ honlapjáról?

Figyelt kérdés
Ha igen megvoltál elégedve? nagyon tetszik egy babakocsi csak nem tudom hogy megbízhatóak.
2012. máj. 21. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Mi rendeltünk egy etetőszéket, de mi személyesen vettük át. Szerencsénkre, mert ott összrakattuk és kiderült,hogy vmi nem stimmelt. Kihoztak egy másikat,azzal nem volt gond.

Persze ez bárkivel előfordulhat, csak hosszadalmasabb lett volna,ha itthon kiderül,hogy nem jó vmi,aztán visszaküldeni-megint várni...stb...

Amúgy kedvesek voltak.

2012. máj. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én akartam,felhívtam őket és közölték,hogy az a szín,amire azt írták hogy van ,az most nincs és nem is ígérnek semmit,mert nem biztos hogy lesz a szállításban,amit mellesleg egy hónapban egyszer van a nagykerből.

Csalódott voltam,ha valami nincs és nem is várható,akkor ne rakják ki,hogy megvehető..:((

2012. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi meg voltunk velük elégedve. Hamar válaszoltak a rendelésre. Ami készleten volt rögtön küldték. Ill. megírták, hogy a játszószőnyeget később tudják szállítani. Ja és megírták mikor megy a futár:)
2012. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi is rendeltünk rugós hintát. Nagyon redesek voltak. Nem volt készleten, amikor beszerezték, felhívtak, megbeszéltük, mikor hozza a futár. teljesen korrektek.
2012. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!