Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos a kisfiam, most...

6 hónapos a kisfiam, most lesz a keresztelő. Szerintetek milyen ruhát vegyek neki? Kimondott keresztelős, ünneplős ruhát nem szeretnék mert azt csak egyszer tudom ráadni. Nektek milyen ruhába volt kisfiatok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 23. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiamon egy keki színű szövetnadrág volt (ez volt itthon, direkt én sem vettem az alkalomra), fehér ing és egy fehér kötött pulcsi, amit a nagymama készített erre az alkalomra.
2012. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fiam keresztelő ruhában volt, amit elteszek neki emlékbe.

Nem vágott földhöz 2000ft volt, fehér száras napozó/kantáros nadrág-fehér body-kesztyű-kiscipő-sapka.

Aranyos volt benne, talpig fehérben.

És később szép emlék lesz neki, ha megkapja, mint a hazahozós ruháját.

A lánynak még nem volt keresztelője, de neki is lesz kis fehér ruhácskája.

2012. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én kész vagyok a keresztelőruháktól. Olyan gáz, amikor ilyen kis öltönyszerű dolgot adnak a fiúkra. Szerintem tök szép ruhákat lehet kapni, amit később kombinálhatsz. Egyetértek veled.
2012. máj. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha neked fontos dolog a keresztelő, akkor szerintem öltöztesd föl szépen ünneplő fehérbe. Nem kell extra, az a lényeg, hogy fehér legyen. Ha meg olyat találsz, amit egyszer tud felvenni csak, akkor add el, itt a NETen vannak erre lehetőségek, én is itt vettem.
2012. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!