Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek gond, ha babámnak...

Szerintetek gond, ha babámnak 3. hónapja nem nő a hossza?

Figyelt kérdés
Súlyra szépen gyarapszik, utóbbi hónapokban 30-40dekát hízott havonta. Makk egészséges, kiegyensúlyozott kisfiú. 8 hónaposan volt 76 cm és most 10 hónaposa is ugyanennyi... Van ilyen, hogy hónapokra megtorpan a növekedés?
2012. máj. 23. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan pontosak ezek a mérések, mert az én lányom 15 hónaposan 84cm 18 hónaposan pedig 82cm volt és mind a kettőször úgy tűnt, hogy jól mérik (és határozottan látszik, hogy nem ment össze)
2012. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyrészt tényleg nem biztos, hogy pontosan mérik, de másrészt a 76 cm 8 hónaposan szép hossz, úgyhogy lehet ő addig nőtt nagyot, utána meg már nem annyira. De az is lehet jövő hónapban meg megint ugrik egy nagyot. Lányom 10 és 13 hónapos kora között volt ugyanakkor, utána meg akkorát nőtt, hogy csak néztünk. :)

Ja és súlyra is volt nála úgymond leállás, 2 hónapig nem hízott semmit, majd újra elkezdett hízni...pedig akkor még csak 4 hónapos volt, meg is ijedtünk hogy baj van, de kiderült semmi gond nincs.

2012. máj. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kerria ***** válasza:

74 körül lelassul a növekedésük


Így ne aggódj :) majd beindul ismét, csak már nem olyan nagy léptekkel :) A másik: egyetértek az előttem szólókkal, nem pontos a mérés sem.

2012. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
56 centivel született, 8 hónap alatt nőtt 20 centit... azóta változatlan.
2012. máj. 23. 18:20
 5/5 anonim ***** válasza:
7hónaposan 69cm, 8 hónaposan 69,5cm, 9 hónaposan 70cm vagyunk :-PPPP Mi sem növünk...őrület :-P
2012. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!