Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes anyatejes kisbabám...

8 hetes anyatejes kisbabám full habot kakál, normális ez?

Figyelt kérdés
Második gyermekem,de az elsőnél ilyet nem tapasztaltam.
2012. máj. 23. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

első válaszoló, mi van? egy előbbi kérdésnél azt írod, hogy beülteted a kicsidet a tv elé azt elvan, erre jössz ide egy tök normális kérdéshez ítélkezni. honnan szeded, hogy dohányzott a kérdező??? inkább magaddal kezd valamit és foglalkozz a babáddal!


kedves kérdező, szerintem se normális, gondolom hasmenése van :( holnap hívd fel a gyerekorvosotokat!

2012. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves első!.........képzelj ide amit akarsz,én inkább magamban tartom.Soha nem cigiztem,főleg nem terhesség és szoptatás alatt.Sőt próbálok oda figyelni az étkezésemre is amennyire csak tudom,szedem az elevitet,mindent megteszek azért,hogy egészeséges legyenm ő is és én is,hogy ameddig csak tudom tudjam szoptatni!!!!!!!

Nincs amúgy hasmenése,napi 2x kakil kb,de tiszta hab az egész,általában pont látom is,mert pelusozásnál kakil :) Azért holnap felhívom a gyerek orvost mindenképp megkérdezem.Köszönöm szépen.

2012. máj. 23. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez volt: rengeteg levegőt nyel,és túl eszi magát.Próbálj meg neki adni egy kis infacol-t,,ert ez a pocija lesz.
2012. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,mondjuk az biztos,hogy sok levegőt nyel,mert hallom is,de utána kibüfizi,meg szerencsére nem pocak fájós,nagyon nyugodt kisbaba.Tényleg nagyon szerencsés vagyok vele,nem sokat sír.Attól még lehet,hogy a levegőtől kakil ilyet?Infacol erre is megoldás lehet?Köszi!!!
2012. máj. 23. 22:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen valószínű.Próbáld meg az infacolt,ha nem javít semmit a helyzeten,akkor kérdezd meg a dokit (mondjuk amúgy is meg lehet) de ez a pocakja miatt van
2012. máj. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!