Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 14 hónapos fiam minden nap...

A 14 hónapos fiam minden nap enne fagylalt tölcsért, ha kapna. Baj, ha sűrűn eszik?

Figyelt kérdés

Egyszerűen imádja, és minden nap a fagyizó előtt kell elmennünk. Szinte visít érte, pedig először jó poén volt megkínálni vele, amikor mi fagyiztunk. Azóta le sem lehet lőni, így általában szokott kapni egy tölcsért, amit olyan jó ízűen rágcsál el, mintha egész nap nem kapott volna enni.

Ugye nem lehet tőle baja?


2012. máj. 23. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Én már ilyenkor fagyit is vettem neki bele:)

Heti 3-4 alkalommal elmentünk, és az idén is már rákaptunk:)

2012. máj. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Néha ő is kap bele, vagy az enyémből nyal hozzá :-D Kb. egy héten 4-5 alkalommal biztosan eszik tölcsért.
2012. máj. 23. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lehet, sima ostya. jobb ,mintha kekszet etetnél vele :)
2012. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerinted mégis mi lehetne vele? Nem értem az ilyen kérdéseket. Egy éves múlt, és normális kaját adsz neki. Mitől tartasz?
2012. máj. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én 15 hós fiam minden nap eszik tölcsért, már amikor sétálunk, mert arra megyünk. Sőt van hogy kettőt is eszik, mert 3 fagyis van az utcán :) Az én fagyimból szoktam a tölcsére szélére kenni, de van hogy nem is kéri, olyan büszke arra, hogy egyedül eszi :)
2012. máj. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!