Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol tudok fagylalt adagoló...

Hol tudok fagylalt adagoló kanalat és fagylalt tölcsért venni? Nagyon sürgős!

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Fagyiskanalat szinte bármelyik háztartási/konyhai dolgokat árusító üzletben kapsz. Cora, Auchan, Tesco, Ikea, vagy régen vas-edény volt a neve, most nem tudom hogy hívják azt az üzletet.

Fagyi tölcsért nem tudom, ha nem kell sok, menj be egy cukrászdába, talán adnak el, vagy tudnak ötletet adni.

2009. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindkettót kapsz a Metroban (de szerintem a nagyobb Tescokban, Coraban, Auchanban is)
2009. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
TESCOBA :D
2009. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Én épp múlt hétvégén vettem egy fagylaladagoló kanalat, kb. 300 Ft volt. Igaz, hogy műanyag, de kipróbáltam, és működik :)

2009. jún. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget....Nagyon hasznos volt....Kanalat kaptam,de a tölcsér lelőhelyére még nem bukkantam rá..Esetleg a fagyistól próbálok venni..


Köszönöm!!!

2009. jún. 16. 18:35
 6/6 anonim válasza:
Nekem is hasonló gondom van a fagyi tölcsér beszerzésével, ahol fagyit is árulnak, ott biztosan nem vásárolhatsz tölcsért pl. cukrászda, fagyizó stb. Én már próbáltam, nekik az a jó ha fagyival együtt veszed a tölcsért, ami érthető is.
2011. aug. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!