Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úszó pelenkát hol vegyünk?

Úszó pelenkát hol vegyünk?

Figyelt kérdés
Ahol már láttunk az a Brendon (budapestiek vagyunk), de úgy gondolom ők azért elég drágák. :) Hol érdemes venni ilyesmit? 1 éves múlt a lányom és egyre többször van meleg, úgyhogy majd szeretnénk elmenni vele pancsolni alkalom adtán. Esetleg DM-ben, ilyesmi helyen is lehet kapni vízhatlan pelust? Mindenképpen kell/illik venni hozzá fürdőruci alsót is, vagy nem feltétlenül? (Teljes testeset még nem érdemes, hiszen felül nincs mit takarni ^^)
2012. máj. 24. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a DM-ben szoktam, kis csomagokban lehet kapni és nem olcsó ott sem, de szeritnem sehol :(

Egyébként ezek nem vízhatlanok, a pisit át is engedik, a kakit tartják csak bent, már ami nem folyós (bocs) :D

Én adtam rá fürdő alsót, de valójában nincs jelentősége, simán lehet anélkül is hordani.

2012. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a littleswimmers asszem huggies pelust használjuk, múltkor a strandon is láttunk ilyet(Balatonon)és a pisit simán kiengedi, vasnap is összepisilt a kicsi a parton. Kakival nem volt még a vízben dolgunk.

Mi uszodába járunk, úszódressze van a lánynak(16hónapos, 9hónapos kora óta járunk)(dechatlonbabys), de simán felveheti csak úgy natúr. A mintája ennek a paknak micimaci-némó és "eladható" úszónacinak.

2012. máj. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Lehet, hogy buta kérdés, de ha átengedi a pisit, akkor mi értelme van összességében? Csak az, hogy vízhatlanabb, mint a sima?
2012. máj. 24. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem úszik a kicsi után cafatokban a pelenka:D Kb ennyi, egy jó üzlet. Amíg nem volt úszópelus a picik csak úgy pancsoltak, vagy a pelenkában simán, és nem volt gond.
2012. máj. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyu!

Tök logikus ha végiggondolod. Ha beleraksz egy normál pelust egy tál vízbe, akkor kb. lufi méretűre dagad, mert felszívja az összes vizet amennyit elbír.Próbáld egyszer ki! Ha az úszópelus is ilyen lenne, szépen lehúzná a gyereket a víz alá.:) A pisi ugyanolyan folyadék, mint a víz.

Csak a kaki benntartására szolgál, hogy az ne úszkáljon a medence tetején, de a pisivel nem lehet mint csinálni. Mindenki tudja, hogy az ekkorák belepisilnek a vízbe.


Én Dm-est vettem általában, színes mintás, nem kell rá másik bugyi.

2012. máj. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!