Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes járássegítőt venni?...

Érdemes járássegítőt venni? Mikortól?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk, de nem hiszem, hogy használni fogjuk.
2012. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi 9,5 hósan vettük neki Karácsonyra, akkor már 3 hónapja hogy felállt. Hamar el is indult vele, szerintem segített neki, viszont azóta nem nagyon játszik vele, nem tologatja. 1 héten egyszer előveszi, áttolja egy másik helyre, játszik az elején lévő játékokkal és ennyi. Már eladónak is hirdettem meg :))
2012. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kölcsön kaptuk, nem használta.
2012. máj. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én kaptam amikor 7 hónapos volt a fiam.két hétig csak nézte nyomkodta aztán felállt és nagyon gyorsan ráérzett:)eleinte még csak "szaladt" ugy értem rá támaszkodott a járássegitő elindult egyértelműen mivel kerekei vannak:) ő meg "kénytelen" volt szedni a lábát:)eleinte csak ott álltmeg ahol falnak ütközött..nem tudom hogy ennek köszönhetően e de a fiam 9 hónaposan 4-5lépést is meg tett egyedül 1 évesen meg már járt rendesen..szerintem hasznos..számomra hasznosabb mint mondjuk egy bébikomp..na azt nem vettünk..
2012. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk sem volt sok haszna a járássegítő "funkciónak". Egyszer már lehurrogtak itt érte, nekem a gyógytornász javasolta, h szerezzünk be egyet, elég lusta fiam hátha azzal rákap a járás ízére. Amúgy a teoretikus magyarázat az volt, hogy arra csak támaszkodik, míg ha vezeted kvázi lóg a gyerek, és az egyensúlya nem fejlődik. Egy fp szerkezetről van szó, amit kismotorrá lehet varázsolni, és vannak rajta csudagombok. Használtan vettük pár ezerért, és az említett zenélő funkció miatt "érte meg", mert a fiam imádta. Amúgy bútorokba kapaszkodva ment egy-két hétig miután egyedül fel tudott állni, és egyévesen már lépegetett mindenféle segítség nélkül.
2012. máj. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-ES vok 5-ös:) nekünk is ez a fajta fischerprice-os modell volt!
2012. máj. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én akkor adtam oda neki amikor már lépegetett a bútorok mellett. Még nem nagyon tud vele mit kezdeni, mert nem tudja irányítani és nem arra megy amerre ő akar. Így egyszerűen csak lehuppan és mászik arra amerre akar.
2012. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!