Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan vesz le a lábatokról a...

Hogyan vesz le a lábatokról a kisgyereketek, ha valami rosszfát tesz a tűzre. és ti megdorgáljátok, vagy csak a hangsúlyból érzik, hogy nem jó, amit csinálnak?

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves lányom és én teljesen elolvadok tőle ilyenkor,mert olyan édes ,ahogy teljesen "hülyérevesz" :)))!


Ha rászólok,hogy nana,mit csinálsz!!!

Ő hozzámfordul,széles mosollyal az arcán ,azt mondja nekem ,hogy :

-sziiaa :)))

és elkezd csücsöriteni ,mintha puszikat akarna adni és cuppog hozzá :DDD

ezen a ponton gyakorlatilag már megvagyok vásárolva :DDD

és ezt minden alkalommal eljátsza,ha szólok neki valamiért:)

Meg kell zabálni:)


Kiváncsi vagyok mennyire kreativak és huncutok a gyerekek ilyenkor??:)


2012. máj. 24. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányom tegnap kipakolta az összes személyes iratomat a táskámból. Rászóltam, hogy ejnye mit csinálsz? Mire egyből odajött hozzám és két kis kezével elkezdte simogatni (vagyis nagyon dörzsölni) az arcom, majd megpuszilta a térdem, és kb. úgy nézett rám, mint a Shrekből a cica, hatalmas nagy és ártatlan szemekkel.

Hát majdnem elnevettem magam, de visszafogtam magam és elmagyaráztam neki, hogy nem szabad kipakolni a személyes iratokat. De közben a lelkemet is melengette az a sok simogatás, amit tulajdonképpen bocsánatkérésként kaptam.

Másfél éves a lányom. Imádom, és tényleg nagyon kis okosak és huncutok a gyerkőcök.

2012. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyémnek késztáárháza van ilyen esetekre..bár nagyon ritka mikor sikerül "megvásárolnia"sztem ezért is probálkozik annyi mindennel..

pl: rámnéz mosolyog és megsimogatja az arcom és mondja hogy mmmmmmmm

vagy lesüti a fejét és félszemmel kacsingat felfelé hogy kilesse mi ahelyzet any még mérges

vagy rámnéz és elkezd mosolyogva "kacsingatni" ezt ugy képzeld elhogy mindkét szemétlecsukja kb 3mp-re ugy tartja és kiynitja majd ezt ismételgeti..de olyan cuki hogy ezena ponton szoktam hátat forditva neki röhögni mert nem birom..de figyelek rá hogy ne legyek feltűnö..

a cuppogás is jellemző hirtelen nagyon pusziszkodhatnékja támad

de az is hogy odajön két kézzel megfogja azarcom ésmondja hogy mammmaaaa(külföldön élünk igy hiv engem nem anyának)

2012. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:DDD a Tiéd is egy tündér huncutság:))
2012. máj. 24. 14:26
 4/11 anonim ***** válasza:

Kisfiam van(19 hos).Amikor az udvaron vagyunk,es O olyan dolgokhoz nyulna,amik tilosak neki,akkor ramnez,integet,es azt mondja : "anya pa-pa",a tekintetembol leolvassa,hogy azt neki nem szabad,es persze tudja is,de ezt minden alkalommal eljatsza :)...nagyon edes,en is nevetek rajta :).

A masik,amikor pl.a teraszt takaritom,es mar majdnem a vegere ertem,akkor o hoz egy kisveder homokot,es odaszorja nekem!!! :O,hajam egnek all,1000x mondtam neki,hogy nem szabad,es igazabol probal o egyensulyozni,hogy ki ne boruljon,de csak sikerul neki:D,na es ilyenkor jon az,hogy "anya vibi"felig sirasra gorbulo szajjal...na ilyenkor jon hogy megzabaljam.Ha valamit kiborit,az "vibi",de ahogy mondja...,a "v"betut ugy ejti,mint az angolok :))))))).

Es a legjobb:amikor kicsit felemelem a hang

2012. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

...hoppa,veletlenul elkuldtem...

Na szoval,amikor kicsit felemelem a hangomat vele(nem orditok,jelzem)csak hangosabb vagyok,akkor azonnal szalad hozzam,es huz,hogy hajoljak le,es adjak puszit,es kozben simogat.

Edes kis rosszasag :D

2012. máj. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

14.26-ra

igen ez a legnehezebb ,mert én is tartom magam,hogy érezze ez komoly....:DDD de alig birom megállni,h ne röhögjek...aztán utána szoktam elfordulni...és pukkadozom magamban:)))


A te gyerkőcöd is egy huncutság :DDD milyen édes lehet,ahogy kacsintgat :DDD


Az én lányom pár napja tanulta a kacsintgatást de úgy,h néha azt hiszem fennakad a szeme...

Bár még nem vetette be "ellenem"..de amilyen rafinált,hamarosan megteszi biztos..:D

2012. máj. 24. 14:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor rászólok, ha rosszalkodik, megáll, rámnéz, és mozdulatlanul áll. De komolyan, mint egy szobor. Ma a kertbe tettem ki neki egy lavor vizet, ki akarta borítani, rászóltam. Ő meg állt és nézett rám rezzenéstelen arccal, a lavort félig megemelve. :D Nagyon sokáig tud állni és várni, hogy mosolyogjak, és nagyon nehéz megállnom, hogy ilyen pózokon ne röhögjek. De ha kivárom, akkor szépen leteszi/abbahagyja.
2012. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

:DDD komolyan... könnyesre röhögtem magam ,elképzelem Őket

,ahogy leírtátok...az ember neveljen igy gyereket:)))

2012. máj. 24. 15:11
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányom ilyenkor felemeli a mutatóujját a magasba, majd a szája elé teszi lassan és azt mondja cccssss (csitt). Körülnéz utána és ott hagyja a "tett helyszínét".

Mint aki ott sem volt, és nem tehet semmiről. :)


Rafinált csaj. 20 hónapos.

Pontosan tudja mi a rossz, de azt is tudja, hogy kell eltusolni. :)

Őrület! :)

2012. máj. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:))) na Neki sem kell a szomszédba menni egy kis fifikáért :))) édes kis pofi lehet:D
2012. máj. 24. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!