Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lessz valami baja a kisfiamnak...

Lessz valami baja a kisfiamnak későbbiekben ha nem havonta adtam nki a Konakiont?

Figyelt kérdés
nekem azt mondák hogy minden 7.-ik nap kell neki adni 1-et. Mert amikor a védő nő volt kint nálunk tőle kérdeztem hogy meddig kell neki szedni Konakiont hogy kell-e iratnom még ki!? utánna derült csak ki a számomra hogy havonta kellett volna adnom neki.:(
2009. jún. 29. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk az első 5 hétben hetente kellett adni és csak utána havonta.
2009. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát nagyon remélem én is hogy nem lesz semmi baja... de szerintem már kijött volna. (Most már 10 hós a babám.)

nekünk is hetente kellett szedni, míg el nem fogyott két doboz (az ha jól emlékszem 10 ampulla)

2009. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat remélem én is hogy nem lessz baja a 7hetes bébimnek:)
2009. jún. 29. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk az első 2-t két hét eltéréssel, a következő 3-at havonta kellett. 4 hósan kapta az utolsót.

Nem tudom lesz-e baja, kérdezd meg az orvost, de szerintem látszana rajta.

6 hós babás

2009. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak azoknak a babáknak kell adni, akik kizárólag anyatejesek, és nálunk mondjuk megoszlik a védőnő, meg a doki álláspontja, a kisfiam 6 hónapos lesz, de csak egy dobozzal kapott, és csak anyatejes, a doki szerint már nem kell, védőnő szerint, hááááát azért még jó lenne.

A Konakion MM injekció szintetikus K1 vitamin készítmény.

A K vitamin a véralvadásban játszik fontos szerepet.

A Konakion MM injekciót olyan vérzések megelőzésére és kezelésére használják, amelyek K vitamin hiány miatt vagy újszülöttek és csecsemők esetében a véralvadási rendszer fejletlensége miatt alakultak ki. Ez utóbbi betegséget újszülöttkori vérzékenységnek is nevezik.

2009. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15:22-es vagyok, szóval azt akartam mondani, hogy semmi baja nem lesz, nyugodj meg!:)
2009. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen 15:22 akkor jó mert mi már sajna-bajna áttértünk tápszrre mert nincs már tejem. azt mondták örüljek hogy eddig is tudtam szoptatni mivel csásszárral szülte és álitólag azok nem tudnak szoptatni vagy csak kevés ideig
2009. jún. 30. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!