Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ez a gyerek meleg volt vagy...

Ez a gyerek meleg volt vagy zsebtolvaj?

Figyelt kérdés

Helyszín:Bp,Blaha Lujza tér Idő:ma,kb 18 óra


Elég nagy a tömeg(de ez ilyenkor érthető).Fölszállok a 173-as buszra és mögöttem jön egy kb.18 éves "gyerek".Az ajtó előtt áltam meg(mivel nem tudtam máshol).A fiú előttem állt.Pár megállóval később többen is leszálltak ezért beljebb mentem,a gyerek jött utánam,majd egyre szorosabban hozzám ért,én meg nem tudtam a másik irányba menni.Egy idő után belekönyököltem a hasáb, majd leszállt.


Ezt most mire véljem?Mit tanácsos ilyenkor tenni?

13/F Légyszi normális válaszokat!



2012. ápr. 19. 18:49
 1/4 anonim válasza:
100%

Biztos lehetsz benne, hogy zsebtolvaj. Sajnos az a környék hemzseg az ilyenektől.

Nincs mit tenni. Örülj neki, hogy nem sikerült kirabolnia, és máskor is légy ilyen szemfüles. Vigyázz magadra!

Szörnyű, hogy már gyerekeket (bocs kamaszokat) is megkörnyékeznek! Ne vigyél magaddal túl nagy értékeket, azokat jó helyre tedd.

2012. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vagy: lehet, hogy 1 b.uzi zsebtolvaj:D
2012. ápr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zsebtolvaj volt, ez biztos és azt tanácsolnám válltáskát hordj és abba pakolj mindent, akkor legalább nem kell annyi mindenre figyelni(minden zsebedre) és ilyenkor csak egyszerűen magad elé veszed a táskád, nem fog senki próbálkozni.
2012. ápr. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
13 éves gyereknél simán nyíltan is bepróbálkoznak, hiába veszi maga elé.
2012. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!