Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnál hozzá, ha gyermeke...

Mit szólnál hozzá, ha gyermeked azt mondaná?

Figyelt kérdés
...(18 évesen), hogy meleg?

2012. ápr. 5. 19:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
98%
Meglepődnék, de tudomásul venném.
2012. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
98%
Megdöbbenék, és ennyi. Tudomásul veszem, biztosítanám továbbra is a támogatásomról. Attól még ugyanúgy a gyerekem maradna, ugyanúgy szeretném továbbra is!!!
2012. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
79%
Biztosítanám a szeretetemről, újfent beszélnék vele a védekezésről és ennyi. Egyébként ismerőseimből kiindulva nem is biztos, hogy végleges "állapotról" lenne szó.
2012. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
79%
Ezek a tipikus szituációk, amit eltudok képzelni, és meg is tudom válaszolni, de ha ez tényleg megtörténne, akkor egyáltalán nem biztos hogy uaz lenne a reakcióm. Nagyon nehéz. Nekem alapból nincs bajom a melegekkel. Volt sok meleg ismerősöm, sőt a családban is van egy meleg, de azért ha ezt a 18 éves fiam közölné...hát nem is tudom. Azt hiszem emésztenem kéne pár hétig, persze normális lennék vele, ugyanúgy szeretném, stb. de nehéz lenne elfogadni.
2012. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim válasza:
12%
Èn àtèrzem a helyzeted,igaz velem nem törtènt meg,de èn sem tudnàm elfogadni...biztos vagyok benne hogy szeretnèd az unokàkat babusgatni,vagy sütni,fôzni minden fèlèt.Azèrt nem szabad feladni...szerintem butasàg a homo- ès a biszexualítàs...
2012. ápr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
88%
Nem butaság, hanem szexuális orientáció.
2012. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Nos, az én anyukám összetört egy kissé, amikor elmondtam. Napokig csak sírt.

[link]


#5: A szexuális orientáció nem megválasztható dolog.

2012. ápr. 5. 23:01
 8/42 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg megdöbbennék, mert nem ezt vártam és nem így terveztem, de a kezdeti sokk után én is abszolút elfogadnám a helyzetet és biztosítanám a szeretetemről.
2012. ápr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
96%

Greti mindenki saját magáért él.

Nem a szüleink vágyaiért jöttünk a világra.

2012. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 mus musculus ***** válasza:
97%
Őszinte leszek; eleinte abszolút nem venném jó néven, talán még változtatni, szépíteni is próbálnék a helyzeten (pláne ha egyszem gyerekemről lenne szó), de idővel azért túltenném magam rajta és minden a megszokott kerékvágásba zökkenne vissza. Sosem lennék képes kidobni vagy megalázni őt emiatt, mint sokan mások.
2012. ápr. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!