Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet játszani 3 hónapos...

Mit lehet játszani 3 hónapos babával?

Figyelt kérdés
Azonkívül hogy beszélgetek Vele és dalolászok neki?
2012. máj. 25. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan sok mindent még nem tudsz, viszont ők már nagyon szépen látnak és érdekli őket ami színes, csilli-villi, zörög-csörög, majd később vehetsz neki olyat, ami alá befekhet, mint egy állvány, és lógnak le a kütyük róla, csapkodhatja a kis kezével. Ők már fognak is valamennyire, biztonságos tárgyat is adhatsz a kezébe.
2012. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

csörgőzöl neki,keresztlányom is most volt 3 hós és van neki egy kicsi plüss macija aminek élénk színű pólója van azt nagyon szereti sikongat mikor meglátja és beszél hozzá nagyon édes:)

meg is szokta fogni a macit.

meg van még neki ilyen színes plüss könyvecskéje is azt is szereti mikor zörgetjük meg csipogtatjuk neki.

2012. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én anno vettem egy festővásznat (közepes méretűt) és festettem rá színes kockákat.

3*7-es kockákra osztottam a vásznat és mindegyik más színű volt.

Ezt oda raktam mindig a lányom mellé, kellő távolságba és órákig elnézegette.

Ezenkívül játszószőnyegre tettem rá. Még nem érte el a zümiket, így meghosszabbítottam neki zsinórral őket, nagyon szerette.

Raktam a kezére és a lábára csörgőket, amikor rázta hangot adott ki és azt figyelte, honnan szól.

Kukucs játékoztam vele, de csak max. 10 percet.

Sokszor raktam hasra, hogy erősítse a hátát, kezét, nyakát. Úgy nézelődött.

Volt, hogy magyar népmesék ment a háttérben. Azt is "nézte" 2-3 órán keresztül. Bár inkább hallgatta és közben rágta valamelyik játékát.

Könyveket raktam köré. Ilyen kihajthatósat (harmonikaszerűt) és azt nézegette.

Vettem olyan könyvet neki, amiben különböző anyagtípusokat foghatott, érinthetett meg. 12+ kortól való, de ő nagyon szereti mai napig a könyvet.

Tornáztattam és énekeltem köbe neki.

2012. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!