Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az létezik, hogy kisfiamnak-3h...

Az létezik, hogy kisfiamnak-3hós- állandó hasmenése van az anyatejtől?

Figyelt kérdés

Ez valami intolerancia lehet? (tejfehérje, vagy tejcukor) járt valaki így???

Tapasztalatot kérek, és nem azt, hogy kérdezzem meg az orvost....



#bfss
2012. máj. 25. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent, h hasmenés?

Csak azért kérdezem, mert az anyatejes kaki gyakran híg, volt olyan nálunk nemegyszer h. még a háta közepe is tiszta kaki volt a gyerkőcnek....

2012. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

igen, igen... de az én babám vegyes, tehát tápos, meg anyatejes étrendű, és azt vettem észre, ha kap tejet, akkor "átmegy" rajta.. Ha nincs semmi baj, akkor a táp ennyire nem dominál, hogy fogja a székletét?

És ez a folyós széklet, amiről te is beszélsz...

2012. máj. 25. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
vannak a kakijában fehér kis darabkák? mert az utalhat arra igen, nem emészti meg.(rendesen)
2012. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem, nincsenek, nem vettem ilyet észre
2012. máj. 25. 18:23
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor -szerintem-csak gyors az emésztése. És ami még fontos, h melyikből eszik többet, a tápiból vagy az anyatejből? Mert ha az anyatejcsiből, akkor simán el tudom képzelni, h táp mellett is folyós kakit okoz. Legalábbis ez nálunk is így volt. Ha amúgy rendesen hízik, növekszik, nem lehet nagy baj.
2012. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

szépen hízik amúgy:)

Először szopi, aztán kis táp. Van, amikor nm kér tápot, van amikor csak 60-70et eszik meg, és van hogy 100-120-at is..

A kaki miatt azért gondolok hasmenésre, mert napi 4 biztos hogy van. Nem sok ez? Napi 6szor eszik átlagban, ritkán 7szer.

2012. máj. 25. 18:31
 7/9 Snapette ***** válasza:
100%
Egy ilyen kicsi baba még sokszor kakil, az enyém legalábbis sokszor rakta tele a pelust, és mindig híg volt. Ő kizárólag anyatejes volt. Ha uniform színe van, (sárgás) akkor nincs baj szerintem. Majd akkor kezd kicsit keményedni, ha kezded hozzátáplálni, bár ha még közben anyatejet is kap, akkor nem lesz teljesen szilárd úgy sem. Ha hasmenése lenne, akkor deszhidratált is lenne, nyűgös és éhes. Ha mosolygós, jó kedélyű és hízik, akkor tuti nem hasmenés.
2012. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
(Főleg) anyatejes babának akár minden evés után lehet kakija. Az nem hasmenés :) Úgyhogy szerintem teljesen megnyugodhatsz.
2012. máj. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szóval röviden: mostmár csak tápos a bébim egy hete, és még mindig u.olyan a széklete..

Valaki?

2012. jún. 7. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!