Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor állt fel először a...

Mikor állt fel először a babátok? Létezik az, hogy túl korán kezdte?

Figyelt kérdés
7 és fél hónapos a picim és eddig elég ügyes volt mindenben, de most úgy gondolom, ez még korai. Igazából a mászást és az ülést sem rég kezdte, tehát még ez sem megy tökéletesen. Tegnap délutáni szundi után hallom, hogy ébredezik, megyek be hozzá és áll a kiságy rácsába kapaszodva. Meglehetősen meglepett. Nem erőltetjük a dolgot, de tegnap óta amit elér,abban megkapaszkodik és húzza fel magát. aggódom, hogy ez esetleg nem tesz jót a gerincének vagy a pici lábaknak. Mit tegyek?
2012. máj. 24. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7 honaposan allt a fiam. Nem korai, foleg, ha magatol csinalja. Nyugodtan hagyhatod.
2012. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
5,5 hónaposan állt fel a fiam. Nem hinném, hogy korai, ő ilyen. Amúgy sem gáncsolhatom ki nem igaz? :)
2012. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia.

Örülj!

Semmit nem szabad erőltetni,majd a babád tudja,mikor mihez van kedve.Mostmár felállt kíváncsi a világra.Amit tehetsz,hogy nem korlátozod és,hogy átmész Árgus securiti-be.:)

2012. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt 7 hónapos a lányom, amikor felállt. Örülj neki, hogy ilyen ügyes. Amit magától csinál, az nem árt neki. Ne járasd úgy, hogy fogod a kezét, mert az nem jó neki. Nézd végig a lakást, hogy ne érjen el semmi veszélyeset. Hidd el, magasabb, mint gondolnád! :-) Az ágyat természetesen le kell engedni, de gondolom, ezen már túl vagytok!
2012. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem korai,nekem 6 hósan állt fel magától úgy hogy megülni még alig tudott,de felhuzta magát a kiságyban,utána már mindenhol ahol ért valamit.

sétáltatni ne sétáltasd még,csak hagyd,had huzza fel magát ha akarja

2012. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A lányom 6 hónaposan a fiam 6,5 hónaposan állt fel először. A lány 10 hónaposan egyedül lépegetett, a fiú 11 hónaposan. Úgy hogy nem erőltettem semmit.

Úgy sem tudsz mit csinálni vele, ha egyedül csinálja nem gond.

2012. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Az ágyat leengedtük, törékeny veszélyes és ehető tárgyak elpakolva...

Az aggodlom abból adódik, hogy a környezetemben lévők sajnálkozni kezdtek egyből, mondván szegénykének bizos görbe lesz majd a lába. Természetesen nem eröltetem, csak ő maga próbálkozik még.

2012. máj. 24. 11:58
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia, a fiam 6,5 hósan állt fel először, de a kapaszkodót ne engedte el 10 hós koráig, lépegetni pedig 11 hósan kezdett. A lányom 5,5 hósan felhúzta magát, 6,5 hósan elengedte a kapaszkodót és 7 hósan - miután felállt a szekrénynél - elengedte a kapaszkodót és lépegetni kezdett. Azóta 1 éves, ő azt hiszi, hogy tu járni, de még nem elég stabil. De megállítani úgy sem tudod, ha menni akar, akkor menni fog.
2012. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11:59-es vagyok vagyok megint, a fiam 2,5 éves múlt, nem görbe a lába. :)
2012. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A fiam ma 7 hónapos és hétfőn állt fel először. ügyes babád van!
2012. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!