Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves a kislányom. Mit...

Egy éves a kislányom. Mit vegyek neki első szülinapra?

Figyelt kérdés
A fiam anno egy hatalmas macit kapott, ne most már csak porfogó, és csak kerülgetjük. Igazából valami lányos kéne, de nincs ötletem. Olyan ami emlékezetes, és nem is teszi tönkre. Adjatok ötleteket.
2009. jún. 29. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a FP tanulószék nagyon bejött. Azóta is imádja
2009. jún. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is lassan a Te cipődben járok... nekem a FP tanulókutyust ajánlották. De nem biztos, hogy veszek neki valami játékot (az ezrediket...). Feleslegesnek érzem, főleg, hogy egy elég nagy családi összejövetel lesz belőle, és bőven elég lesz az ebédet, italt és a tortát kifizetni... Úgyis mindenki hoz valami ajándékot, az is sok lesz neki. Én inkább egy jópofa tortán töröm a fejem! Szerintem az sokkal emlékezetesebb lesz, ahogy gyönyörködik benne, majd belemarkol... :)
2009. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!