Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha tápszeres baba két napja...

Ha tápszeres baba két napja nem kakilt az nagy baj?

Figyelt kérdés
Igaz még néha tudom szoptatni, de nagy részt tápszert eszik.Beba HA pro1-et.Két hónapos és elég hasfájós baba már szinte születésétől.Tegnap se és ma se volt széklete.Eléggé kínlódik már:S

2012. máj. 25. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
sajnos ez előfordul ilyenkor jön a lázmérőzés :S nem mondta a védönö nektek h két napig szabad hagyni a babát ha nem tud kakilni a harmadik napon megkell lázmérőzni nekem így mondta a védőnő ha holnap reggeleig semmi akkor lázmérő de ha már mostis szenved miatta akor akár mostis megcsinálhatod
2012. máj. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
lázmérőzés???? hogyan??
2012. máj. 25. 19:07
 3/10 A kérdező kommentje:
nem mondott semmi ilyet a védőnő..
2012. máj. 25. 19:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia hát a lázmérőzés az amikor fel kell dugni a lázmérőt a picúr fenekébe.Én egyszer csináltam ki is kakilta magát.Ha nem akarod akkor főzz neki kamilla teát és tegyél bele egy mokkás kanál cukrot.Evés előtt ebből adj neki 2-3 kortyot többet ne.
2012. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is lázmérőzd meg! A lázmérő végét kicsit dugd be a fenekébe és óvatosan mozgasd (kend be a végét krémmel sé a popsiát is)! Egyébként a HA-s tápszertől nekem is fájt a lányom a pocija! Én váltottam Novalac AC tápszerre és napi 2ú adtam neki Novalac IT-t, h lazuljon a széklete! Most már 11hetes ugyan úgy a Novalac AC-t eszi napi 4× és este 8kor lefekvés előtt IT-t adok neki! 1hete már átalussza az éjszakát (este 8-tól reggel 7-8ig)! Kaki napi 1 és kicsit lazább, hál isten! Én nagyon szeretem ezt a tápszert, nekem nagyon bevált! (1hét volt, h beálljon a gyerek a tápra) Jah, és este a lefekvés előtt szoktam neki adni Infacolt, de csak este!

2012. máj. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!


És napközben adj a babádnak vizet vagy teát! A folyadék is lazítja a székletet! Illetve a tápszeres babák szomjasak!

2012. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Tegnap este betettem a hordozóba, mert abba valahogy mindig megnyugszik és ahogy elkezdtem ringatni benne telecsinálta a pelust:))Megkönnyebbült meg én is...Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Kedves utolsó válaszoló: Ezt a novalac tápit hány hónapos kortól lehet?Mert nekem azt mondta a doktornő hogy amíg be nem tölti a 3hónapot a bebát kell kapnia.Ja és fel kell íratni?

2012. máj. 26. 17:48
 8/10 A kérdező kommentje:
Édeskömény babateát szoktam neki adni minden nap.
2012. máj. 26. 17:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 3hetes kora óta adom neki! Először 1 dobozzal írattam fel neki, hogy megnézzem, allergiás-e rá! (egyébként újszülött kortól lehet adni ezt a tápszert)! 1doboz támogatással (400g) 1600Ft

Én felhívtam a dokimat, h van ez a tápszer és szeretném neki ezt adni írja ki! :)

2012. máj. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én babámnak az édesköménytől fájt nagyon a pocakja! :(((( én kamillát adok neki (Müller-Milupa 2hetes kortól adható babatea) IMÁDJA a gyerek!!!!!!!! :)
2012. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!