Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 1 éves tápszeres...

Kisfiam 1 éves tápszeres baba. Mikortol kell a tápszert FELCSERÉLNI TEJRE?

Figyelt kérdés

HA IGEN akkor 1 éves kor után az üzleti dobozostejet fell kell fözni vagy csak melegitteni kell ?

Várom tapasztalatokat


2012. máj. 16. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem KELL, de már lecserélheted.

Én eleinte forraltam, főleg hogy nyáron kezdtem adni, és volt rá eset, hogy összement a tej. Most 2 éves a fiam , már nem forralom.

2012. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet neki már kis adagokban bevezetni a rendes tejet.

Ha tudsz szerezni házit, az jobb lenni.

Én 30ml-vel kezdtem reggel, ha nem volt baja tőle, allergia, hasfájás..., akkor lehet duplázni az adagot.

A bolti tejből 2,8-as vagy annál nagyobb %-ost vegyél. Én nem forraltam, de van aki igen.

2012. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Én a kisfiamnak 1,5 éves koráig adtam a tápszert,aztán cseréltem tejcsire,de nem a dobozosra,én alapból nem szeretem azt a fajta műanyag tejet,sem az ízét,és kb.3 éves kora előtt 2-3 hónappal főztem fel neki.Utánna azért nem,mert irattam,be oviba és ott sem forralják,hát edződjön.:)

2012. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mar le lehet cserelni de csak fokozatosan. En azt gondoltam nagy okosan, hogy na, akkor matol zold a piros! Erzekeny is lett kisfiam a tejre....most masfel eves a kicsim, ha tehen tejet kap csakis a legzsirosabbat de vizezem. Egyebkent meg kokusztej van a menun attol nem pirosodik be a szeme - erdekes reakcio....de ez van.
2012. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!