Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz nálunk a fürdetés.Nem nagyon élvezi a pancsit.És mikor kiveszem a vízből utána ordít, és addig nem is hagyja abba míg oda nem adom neki a kakaóját.Mit csináljak hogy élvezze a dolgot?(13hónapos)
2012. máj. 25. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy éhes már addigra és azért nem tűri túl jól? Mindig ilyen volt? gondolom fürdős játékokkal üres flakonokkal probálkoztál?! Lehet hogy ő egy ilyen baba.. bár én arra gondolnék mire odajuttok vagy tul éhes vagy tul álmos..nekem akkor szokott sirni a fiam fürcsinél..de ha nem ez a gond akkor sztem probáld minél gyorsabban csinálni és akkor hamarabb tul lesztek rajta! Mondjuk nővérem mindig ugy csináltahogy letusolt gyorsan (mielőtt a babának jött volna a fürdés idő)és utánna fürdőruhába beült pancsolni a gyerekkel..aző fia 5 éves már és ugy kell kirobbantani a kádból!:)
2012. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én fiam nem szeretett fürödni(13hónapos volt akkor).

Tavaly nyáron elvittem standra,mamához a kerti medencébe,és lassan kezdte megszeretni az esti fürdetést.

2012. máj. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én lányom ilyen korában elég fáradt volt már este, és azért verte a palávert állandóan!A fejem szét ment de komolyan.Onnantól hogy kivettük, egészen addig amíg meg nem kapta a tejét addig nyomta!!!Hozzá kell tennem fürcsi előtt vacsizik MINDIG, így tuti nem volt éhes.Nem tudom hogy ez boldogít-e de 16 hónapos múlt, és már egyre ritkább, és már a vízben is elég jól eljátszunk, pedig eddig egy kín szenvedés volt.JAAAJJ!!!És tegnap volt először olyan, hogy sikerült a kisasszonynak ordítás nélkül megmosni a haját!!! :D

Kitartást!!

2012. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!