Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud 7 hónapos babátok? Ül...

Mit tud 7 hónapos babátok? Ül már? Négykézlábra áll?

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
6.-án lesz 7hónapos a kislányom.Ügyesen stabilan megül egyedül,de magától még nem tud felülni.A négykézlábra állással próbálkozik,kisebb-nagyobb sikerrel.Tiéd mit tud?
2009. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Négykézlábazás kipipálva, sőt sebesen mászik, lassan 1 hete pedig feláll. Az ülés még nem megy neki. Van úgy hogy felállásból a fenekére huppan, de ezt azért nem nevezném annak. meg előfordul, hogy mászásból kitolja a fenekét oldalra, de ez szerintem még akaratlan. Babakocsiban viszont félülő helyzetből már simán felhúzza magát ülésbe.
2009. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kislányom 7hónaposan ült fel elöszőr,négykézlábra állt és kitolta magát seggel az égnek :) Most 8hónapos,mászik,feláll :)
2009. jún. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintetek az én kislányom el van maradva? Nem ül magától,nem áll,nem mászik...
2009. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az enyém 7-én lesz 7 hónapos. Magától nem ül fel, fél ülő helyzetből ha megfog valamit felhúzza magát. Nem kúszik még, csak körbe forog és ha valami kell neki akkor gurulva próbálja megszerezni. Nem sietteni akarom, hiszen ez a génekben van előbb-utóbb eljön az ideje, csak kiváncsi voltam. Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 29. 14:00
 6/9 A kérdező kommentje:
14:00-es, nincs elmaradva, csak még nem jött el nála az idő, mint ahogy nálunk sem.
2009. jún. 29. 14:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam 7 hónapos és 11 napos

2 hete kúszik,tegnap ült fel először,azóta le sem lehet már fektetni

már tett egy-két mászó mozdulatot is,de még leginkább

csak rugózik

2009. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hósan ült fel először,és állt fel kapaszkodva egyszerre.Mászni is 7,5 hónaposan kezdett el.Négykézlábra pedig hú nem is tudom valamikor utána kezdte el.
2009. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Az én fiacskám 8-án lesz 7 hós és ő sem ül magától csak fél ülő helyzetből felhúzza magát.A mászás sem megy csak kúszik.Majd csak elkezdi ő is a mászást nem sietettem.Mindenek meg van a maga ideje.De mondjuk a lányom már ilyenkor felállt(7hósan) szóval minden gyerek más és más.

Sok boldogságot nektek!

2009. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!