Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el mászni a...

Mikor kezdett el mászni a babátok? A kisfiam 7 hónapos. Türelmesen várom mikor indul meg. Már négykézlábra állt és hintázik. Lesz ebből mászás? Mikor?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 19:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kúszni kúszik, de csak hátra :)
2010. szept. 28. 19:18
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

Szia. Az én babám korán kezdte, nem írom mikor , de nála is negykézláb hintázás után kb 2 héttel már próbálkozott:)

PErsze utána lehet hogy biztosabb lesz még neki a kúszás, ezen ne aggódj:)

2010. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A nagyfiam 10 hósan a kicsi 11 hósan kezdett mászni.

Manapság eleven, virgonc, egészséges gyerekek.


Ha már megvan a négykézlábra állás akkor bármikor elkezdhet mászni.

2010. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
az én babám 1 hónappal idősebb, mint a tiéd. ő még csak kúszik, nem mászik csak 1-2 "lépést", aztán nem bírja már magát tartani. de 2-3 hete csinálja már ezt a hintázást, amit írsz. én türelmesen várok, ő nem sieti el:)
2010. szept. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
9 hónapos legényünk is még csak négykézláb billeg:)))
2010. szept. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10 hónapos lányom pár napja négykézlábon hintázott és ma kezdett el mászni, megtett 2 métert :).
2010. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon felpörögtek az események, elkezdett kúszni, rá 2-3 hétre mászni, rá 2 hétre felállt, most lesz 8 hónapos. Ez persze jó, csak így semmit sem tudok itthon megcsinálni, állandóan szem előtt kell, hogy legyen, nehogy valahol felálljon és elessen. Ahol tud a kezével megtámaszkodik, megkapaszkodik és már áll is fel. Akár a síma falnál is. De abszolút nem vagytok elkésve. Itt vannak, hogy kb. mikor mit kellene csinálniuk, a mászásra 7-10 hónapot ír a konduktor:


http://www.youtube.com/user/mozgasfejlesztes#p/u

2010. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
a fiam 6,5 honaposan kuszott,7 honaposan már mászott,8 honaposan stabilan ül,és feláll,persze kapaszkodva.
2010. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kislányom 2 hónapja kuszik és kutyázik. most 10 hónapos lesz és a napokabn láttam hogy egy két mászó mozdulatot tesz, de aztán egyből kuszik tovább. 2 hete ült fel magától egyedül, és fel is tud állni, de csak egy bizonyos helyen. én is várom a nagy csodát :-), de nem kapkodja el.
2010. szept. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam is csak hátra kúszott és hintázott ennyi idősen. Aztán egy nap 3 nap híján 8 hónaposan egyszer csak elkezdett előre mászni. 1 hét alatt már nem ismert akadályt. 3 hét elteltével pedig már mindenhol felkapaszkodik és állni akar. Imádom ezt a korszakot.
2010. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!