Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A négy hónapos babát bele...

A négy hónapos babát bele lehet vinni álló vízbe?

Figyelt kérdés
A nyáron mennénk nyaralni,a jövő hónapban már négy hónapos lesz a picur,de fogalmam sincs,hogy milyen nyaralóhelyek között keresgéljek,mert nem tudom érdemes-e vízpartra menni ilyen pici babával(babaúszásra is csak a jövő hónapban megyünk),annak meg ugye semmi értelme,hogy a parton üljünk az apukával...Szóval vízpart(esetleg Hévíz) vagy irány a hegyekbe kirándulni?Mit javasoltok,hol tudnánk hasznosabban eltölteni az időt?
2009. jún. 29. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a múlthéten voltunk először babaúszáson, nagyon szuper.

De máshova még nem vinném be.

Kisfiam most 11én lesz 4hónapos.

2009. jún. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Én hét hónapos koráig nem vinném természetes vízbe.A babaúszáson kontrollálják a víz minőségét, amit ugye egy tó esetén nem lehet.Hat hónapos kor előtt pedig még nagyon érzékeny az immunrendszere.(Ezért kell sterilizálni pl. az edényeit időnként)Én egy éves kor előtt az enyémet nem teszem ki ekkora fertőzésveszélynek.
2009. jún. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ekkora babat meg ne vigyel be sem allo, se pedog folyovizbe. Az egy dolog, hogy az immunrendszere meg nem annyira fejlett, de ezek a vizek hidegebbek,mint amiben o otthon furdik. A hohaztartasuk meg nem veszi joneven a nagyon homersekletkulonbseget, igy hamar elkezd a kezuk, labuk lilulni. (Mindez 6 honapos kor elott). Attol, hogy te nem viszed be a kicsit a vizbe, meg lehet teljes a nyaralasotok. De ha esetleg a szived fajna emiatt, akkor inkabb menjetek a hegyekbe.
2009. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi pont múlt héten kérdeztük a védőnénit, aki a masszázst tartja, hogy be lehet-e vinni a kicsit állóvízbe (6 hónapos). Azt mondta, hogy ő inkább azt mondaná, hogy ne. Nem ajánlja, mert azért még tényleg nem olyan az immunrendszerük, és a babaúszás tényleg más, ott pl. legalábbis ahova mi jártunk 32 fokos volt a víz, és hát 20-25 perc után én kihoztam onnan is, mert úgy láttam, hogy már kezd fázni. 4-5 hónaposan jártunk babaúszni, most nyári szünet van.
2009. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat,már le is foglaltuk a szállást,a Mátrába megyünk...:-D
2009. jún. 29. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!