Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad e 9 honapos vagy 1...

Szabad e 9 honapos vagy 1 éves gyereket nagy bevásárlocentrumba vinni?

Figyelt kérdés
szuleimnek mindig az a bajuk ezzel, hogy ott tul sokan vannak, még nem neki valo
2011. nov. 15. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Na engem most lehet megköveznek:)

Kislányom szeptember 1-én született,két -három hetesen már Tescoztunk(muszály volt)

2011. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1 évesek a gyerekeim, ma voltam velük először tescoban, de van rá lehetőség, hamarabb is megyünk együtt, viszont azért az oltások nagy részét kapja meg, kb 6 hónapos korig az első oltások lezajlanak...
2011. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Mi hetente 1-szer eljárunk így nagy-bevásárlásra kb. 1 hónapos kora óta.
2011. nov. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez képest én elég sok gyereket látok hordozóban a bevásárlókocsiba téve 1 hónaposan is.

Nekik valószínűleg nincs bébicsőszük.És a muszáj nagy úr.

Tényleg ennyire kell óvi a széltől is??

2011. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem sincs vele baj,ha elviszed.

bár azért az influenzás időszakban jobb ha inkább otthon hagyod valakivel.

2011. nov. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jézusom, üvegburába akarják azt a gyereket tartani ???

Ne haragudj, de sztem a szüleid el vannak tévedve.

Nekem is muszáj volt sokszor 1-2 hónaposan elvinni a babát magammal, ha el akartam intézni dolgokat. Pl. bank, bevásárlás egy füst alatt le lehet tudni egy nagyáruházban. Direkt figyelem mindig, nagyon sokan viszik magukkal a kicsiket. Én azt mondom inkább vegye természetesnek, mint hogy pár évesen pánikrohamot kapjon.

2011. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért ne vihetnéd,mi az hogy nem neki való?Én is vittem mindenhová a kislányomat,nem is fél senkitől.
2011. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez így van, a szükség nagy úr. Valahogy be kell vásárolni, el kell menni a másik gyerekért, stb... Nyilván nem engedem, hogy idegenek összefogdossák, meg leköhögjék. Egyébként viszont ha meg tudom oldani, inkább nem viszem tömegbe.
2011. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én 3-4 hetesen vittem először tescoba
2011. nov. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam születése óta jön velünk vásárolni. 10 hónapos és semmi baja! Még csak náthás sem volt soha. Ennyi erővel sétálni se vidd ki. Ennyire tényleg nem kell őket félteni...
2011. nov. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!