Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A legzesfigyelo lapjat a...

A legzesfigyelo lapjat a matrac ala, vagy csak a lepedo ala kell tenni? Most keszulok venni egyet, es gondoltam van itt sok okos anyuka aki mar jartasabb ilyesmiben. Amugy Nektek milyen fajta van? 32 heteske

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

a matrac alá kell tenni


nekünk Angelcare van, két párnás, meg vagyunk vele elégedve, soha nem riasztott tévesen - egyszer riasztott, sajnos az nem volt téves, de még időben felébresztettük a picit

2009. jún. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia!

a matrac alá kell tenni. a lényeg, hogy ne szoruljon a matrac az ágyba, mert akkor nem érzékel rendese. angel care van, de meg nem tudom mondani melyik típus:)

2009. jún. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Angelcare van nekünk is. A sorrend: ágyrács, légzésfigyu, matrac, lepedő, pelenka, baba, takaró :)
2009. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk is AngelCare van(AC 401)ez légzésfigyelő és bébiőr is egyben.Az előttem válaszoló anyuka profin leírta a sorrendet...
2009. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok AngelCare babak - anyukak! :) Mi is ezt a markat vettük. Viszont azon csodalkozom, hogy azt senki nem irta, hogy az agyracsra nem is lehet csak ugy siman ratenni, legalabbis a leirasban mi igy olvastuk. Nem tudom ez tipus függö dolog-e, de teny, hogy mi konkretan e miatt vagattunk egy nagyobb darab butorlapot, tehat a sorrend nalumk:

kisagyracs, rajta a butorlap rafektetve, kokuszmatrac, es akkor a szokvanyos lepedö... baba.... takaro, vagy halozsak... ahogy eppen adodik....

A leirasban ezt azzal indokoltak, hogy egyenes, sik felületet kell biztositani a szenzornak...

2009. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ágyrácson van nekünk si angelcare, azon van a matrac közvetlen....
2009. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a sok valaszt lanyok! En is az Angelcare tipuson gondolkodom, vagy esetleg a Babysense II-n.

Nem tudja valaki melyik az a tipus amiben 3 lap van?

2009. jún. 30. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!