Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek bak jegyében (január)...

Akinek bak jegyében (január) született a babája, az mesélne nekem arról, hogy milyen baba?

Figyelt kérdés
Azt olvastam csendesek,elvannak egyedül is és nem szeretik a nyüzsgést.
2012. máj. 26. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A lehető legjobb természetűek :) Nyugodt babák, nem hisztiznek, könnyen kezelhetőek, tündériek. :)
2012. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én babám is bak csillagjegyű. Hát én az ellentétét mondanám, hiperaktív, imádja, ha játszunk vele, ha magára hagyjuk, legfeljebb 10percig tud játszani, szereti a társaságot, sürgést forgást, ha valami nem tetszik neki nyarvogni kezd, de nagyon szeret anyával ölelkezni és nagyon értelmes, erős, kíváncsi, imádnivaló baba(5hónapos).
2012. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Csecsemőkorában sírós, hisztis, akaratos, nehezen nyugtatható.

1 év után hisztériás, akaratos.

Most 3,5 éves lesz, most sem könnyű.

2012. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik válaszolóval teljesen egyetértek.
2012. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát ezen nagyon meglepődtem, mert az én kisfiam bak (7éves), sosem volt hisztis, akaratos, mindig jó gyerek, az óvónénik mindig azt mondták, ő az álomgyerek. Még igazi dackorszak sem volt, sosem verte magát földhöz, viszont éppen a földön jár, értelmes, könnyen tanul, okos. És anyukám,apukám, közeli barátom szintén bak, ők is ugyanezt mondták el a gyerekkorukról, vagy a szüleik a babakorból...
2012. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Van egy halak kislányom a bak kisfiamon kívül, rá már inkább illik a jó kisgyerek leírás:)

Sajnos ég és a föld a két gyermekem.

De így szeretem őket:)

2012. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is keveset van el egyedül,sokat kell játszani vele,ha vmit akar és nem szabadna akkor hisztizik.Amúgy jó alvó nagyon ragaszkodo szereti q tarsasagot,huncut nagyon amit nem.szabadna direkt csinálja és vigyorg az orra alatt:) És nagyon tud szeretni,ölelni,puszilni:)...Imadnivalo! És dec.31.-én született:)
2012. máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A lányom egy kis angyal. Igen van akarata, de a nemet elfogadja, persze szeretné ha a nem nem lenne, de 3-nál többször nem nagyon kell rászólni. Rettentő gyorsan tanul, figyel, nagyon gyorsan fejlődik:) kb mindenben. 16hónapos kislány, és egész picike kora óta maga a nyugi és türelem szinonimája, tud várni:) Órákig elvan egy szösszel.
2012. máj. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én január 16-ra vagyok kiírva ami még messze van és már ilyennel foglalkozom :)
2012. máj. 26. 21:58
 10/12 anonim ***** válasza:

január 14-én született az én most 28 hónapos kisfiam.

világéletében jó alvó volt,még most is 13 órát alszik.

nyugis,de azért tud hisztizni,de észérvekkel le lehet nyugtatni elég könnyen.csendes, befelé forduló, szemlélődő gyermek volt mindig.rendkívül okos, viszont konok.komoly is, és minden érdekli.imádom.:)

2012. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!