Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt érkezik meg...

Mennyi idő alatt érkezik meg a baba adókártyája? Ha január 11-én született és még nem kaptuk meg az rendben van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az bizony nincs rendben!Mi a születést követő 2. héten megkaptuk!
2012. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi is!
2012. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs rendben. Mi is 2 héten belül megkaptuk.
2012. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Fiam nov.-ben született és még nem kaptuk meg. Elvileg majd valamikor postázni fogják. Ha nagyon kell,akkor amit kaptatok államkincstáros papírt(babakötvényes) abban benne van.
2012. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi 1 hónap múlva kaptuk meg, azért, mert akkor épp valami rendszerfelújítás volt és csak utána küldték ki.

De 2 hónap már elég soknak tűnik, szerintem telefonálj vagy menj be megkérdeni.

2012. márc. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2012. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nincs rendben egyáltalán!2 héten belül megkaptuk!ott valami nem jó hívd föl őket!
2012. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem telefonáljatok utána!

Az én kislányom 2010. augusztus 16-án született. Október elején már nagyon aggódtunk, hogy miért nem kaptuk még meg az adókártyát. Szerencsére egy ismerősünk az APEH-nél (bocs, már NAV) dolgozik, így megkértük, próbáljon utánanézni, mi a baj.

Akkor valamilyen gyártási gikszer volt...

Végül a Jézuska hozta meg az adókártyát... :D Karácsony előtt kb. egy héttel!!!

2012. márc. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Betelefonáltam, nem volt egyszerű elérni valakit, de végül megtudtam,hoyg alapanyag hiány miatt csúszik a kártyák gyártása.

Ha kell,személyesen adnak egy igazoló papírt a meglétéről sé az adószámról.

2012. márc. 7. 14:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem lassan fél éves lesz a kisfiam, de még mi se kaptu meg. Mikor szükségem volt az adóazonosító jelére születése után egy papírhoz, felhívtam az illetékeseket, hogy mikor küldik. Azt mondták akkor, hogy épp papírhiánnyal küzködnek és ezért szünetel a gyártás. Vicces nem? Mindenesetre azóta se küldték, lehet megint felhívom őket.
2012. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!