Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha január 23-án fogant a...

Ha január 23-án fogant a baba, akkor hány hetesnek számít a baba most? Hogyan számolják ezt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó menstruációd első napjától kell számolni.
2012. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudhatod pontosan, hogy mikor fogant, maximum, hogy mikor volt az együttlét, amiből fogant, ahhoz még hozzájöhet pár nap, akár 4-5 is szélső esetben, de majd az UH pontosít a méretek alapján.

Amúgy meg utolsó menstruáció első napjától.

Írd be a keresőbe, hogy szülési kalkulátor, és ki fogja Neked számítani...

2012. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fogantatás napja+2 hét. Tehát így 9 hete fogant, és 11 hetes terhes vagy. Azért így számolják, mert az utolsó menstruáció 1. napjától számolják, és az egész rendszer, a mérettáblázatok is feltételezi a közéidős fogantatást. Miért, az orvos mit mondott, hány hetes vagy?
2012. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csakhogy nem tudom a mensim dátumát. Pont ezt nem írtam föl. Ez is csak velem fordulhatott elő. Az UH-án megmondták már, hogy 10 hetes a babám, csak kíváncsi voltam, hogy ha tudom a pontos fogantatás dátumát, ki lehet e számolni abból?

Hogy lehet, hogy az orvos jan.10-től számolja, vagyis +2 hétet tett a fogantatás dátumára?

2012. márc. 25. 18:19
 5/6 A kérdező kommentje:
Pont azt mondta, amit Te kedves utolsó.:) Köszönöm a válaszokat!
2012. márc. 25. 18:19
 6/6 anonim válasza:
nekem febr. 9 volt annó a mensim első napja, nov. 9-re irtak ki, és nov. 9.-én éjjel 1:25-kor megszületett a fiam
2012. ápr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!