Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a babakocsiról?

Vélemények a babakocsiról?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményeitekre/tapasztalataitokra ezzel a babakocsival kapcsolatban:

[link]


Köszönöm!=)



2012. máj. 27. 17:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Mi is ilyet szeretnénk!Én is kíváncsi vagyok!:)
2012. máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor izguljunk együtt,hogy nem csak jól néz ki,hanem annyira jó is...=)
2012. máj. 27. 17:28
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Szia. Nekunk ilyen van, csak nem babylux a neve hanem egesz mas, de minden resze ugyan az. En nagyon szeretem, konnyu, es imadom hogy nagy kerekei vannak.

Tovabba nagyon praktikus hisz par mozdulattal cserelhetoek az elemek, moshato a huzat.

En imadom.

2012. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És nem kicsi?Mert pl. anyum szerint kicsi...vagyis annak tűnik...
2012. máj. 27. 17:29
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

szerintem nem kicsi

eloszor en is attol feltem hogy kicsi, de miutan hasznaltam, hasznaljuk, rajottem hogy nem az

szerintem erdemes megvenni

2012. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod!Nekem az tetszik benne,hogy könnyen lehet irányítani,gyorsan variálható,adnak hozzá mindent és nem utolsó sorban nagyon jól néz ki...=)
2012. máj. 27. 17:38
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

minden nap összefutok egy ilyennel az utcán. Barátnőméknek is iylen van.

Nem tudom nekem speckó nem tetszik.

De iylet láttam már újonnan 45ért is!!!

2012. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőméknek volt ilyen, csak raf-pol, de a fazon ugyan ez.

Ezekből van olyan, aminek a mózese picit ültethető, az szerintem nagyon-nagyon jó, és praktikus megoldás, mikor 3-4 hós a baba, és épp nem alszik, és nézelődne, a sport részhez még kicsi.

Nagyon jó tulajdonságokkal rendelkezik, egyetlen hátrányt tudok mondani, nekik cserélni kellett a kereket, pedig nem használták túl. De ez lehet, hogy egyedi eset volt, és az is lehet, hogy nálatok ennél a típusnál nem lenne :)

2012. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, ugyan ebben a boltban van giraffe club 618, azt is nézd meg :)
2012. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló van. A mózest imádtam, mert óriási (legalábbis a miénk), a háttámasz valóban emelhető, csakhogy ha a 2. vagy 3. állásba tettem, akkor lecsúszott benne a baba vagy épp majdnem kibukott a kocsiból, ha járdára mentem fel. Azt is megcáfolnám, hogy könnyen alakítható át. Most a sportrészt használjuk, de pl. menet közben nem tudod megfordítani, ha a baba szemébe süt a nap, mert két kezes mutatvány. A babát meg csak nem hagyom addig benne, míg bénázok a cserével. Illetve dög nehéz, most veszek egy könnyűt, ezt meg őszig elrakom.
2012. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!