Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biztonságos a neten venni...

Biztonságos a neten venni borostyánláncot? Vagy a saját honlapjukon vásároljak?

Figyelt kérdés
Kisfiúnak milyet javasoltok? Ki milyent vett és hol?
2009. jún. 29. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Én a babacsoda.hu-n vettem borostyán láncot a kisfiamnak, konyak színűt és nagyon jó! Szerintem nézd meg a honlapjukat!:):)
2009. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért akarod megvenni azt a láncot? Lehet, nem is lesz a kicsinek rá szüksége és akkor csak kidobott pénzt...

Bocs, de a 15 hónapos lányomnak már 16 foga van, egyetlen egszer nem lázasodott be, nem is volt nyügös. Az éjszakát szépen átalussza.

Hoztak nekünk is olyan láncot, de még ki sincs bontva.

Szerintem felesleges. Nekünk az volt.

De ez a Te döntésed.

2009. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én vettem, mert megkínlódott a fogzással, de nem használt semmit. Én az Agrianna ékszerbolt honlapján rendeltem, és már másnap itt volt, nagyon korrektek voltak. De minek?
2009. jún. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,de nem igazán ezt kérdeztem :)

Sajnos a kisfiam is megkínlódja a fogzást és még egy éjszakát sem aludt át születése óta.Akinek alszik a babája és a fogzás sem gyötörte meg annak szerencséje van.Lehet,hogy nem fog használni,de egy próbát megér.Ha esetleg el akarjátok adni a láncot egy kis kedvezménnyel,azt megköszönném,írjatok privibe :)

2009. jún. 30. 07:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én innen vettem:

www.BABYLANC.EXTRA.hu

Vaj és konyak színű.


A kisfiam alig aludt ,éjjel óránként felébredt,

1,5 hete használjuk,azóta egyszer ébred hajnali 3kor.

Akkor kap teát,visszaalszik reggel 7ig.

Most készülök venni az 5 évesemnek is,mert erősíti az immunrendszert és jó köhögésre,hörghurutra is.

2009. jún. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó!Köszi!Egy kis reményt adtál,a kisfiam is óránként kel.
2009. jún. 30. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!