Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átfogja aludni az éjszakát...

Átfogja aludni az éjszakát valamikor?

Figyelt kérdés
8hónapos a kislányom és 2hónapja nem alussza át az éjszakát többször fentvan!Sírni nem szivesen hagyom meg ahogy kiveszem szinte rögtön alszik vissza ha nem teszek ellene semmit változni fog ez a helyzet?
2009. jún. 29. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha előtte átaludta, akkor megint át fogja. Nekünk is volt egy ilyen korszakunk, de aztán rendesen alszik. Nem tudom miért, szeparációs szorongás, fogzás?
2009. jún. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem szokja meg hogy mindig vissza altatom ?enni csak hajnalba kap!
2009. jún. 29. 21:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Fog ez még változni, ne félj! A lányom kb. 9 hónaposan kezdte csak átaludni az éjszakát, most már ritkán ébred meg éjszaka. Erre is meg kell érniük. Most biztosan van valami, ami zavarja, pl. a mászás, új dolog tanulása, fogzás, időjárás stb... ki tudja?! De ne aggódj, légy türelmes, hamarosan újból kialhatod magad! Kitartás!
2009. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha nem veszed ki, nem alszik vissza? Hogyan altatod? Cumit használsz? Mert talán az lenne a jó, ha nem vennéd ki, csak megsimiznéd, ha cumizik, akkor visszaadnád a cumiját és kész. De szerintem az sem baj, ha kiveszed. Nem emiatt fogja "nem átaludni" az éjszakát.
2009. jún. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. jún. 29. 21:45
 6/12 anonim ***** válasza:
Újra át fogja aludni valamikor, aztán mindig lesz, amire ébred... Szóval lesznek időszakok, amikor jól alszik, lesznek, amikor ébred, ahogy nő, úgy változik az ok. pl. 2-3 évesen majd a pelusról való leszokás miatt, aztán rosszat álmodik. De ha tudja, hogy mindig számíthat Rád éjjel, akkor sokkal nyugodtabbak lesznek az éjszakái. Nem fogod elkényeztetni, hogy felveszed, ha rögtön vissza is alszik.
2009. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hósan végig csinálta, legalábbis azt, hogy hajnal 3-kor kezdett mozogni és nyöszizni, hallottam a bébifonban, rögtön ráébredek mindnre és félálomban átmentem, cumi a szájba, már aludt is. Majd ugyanez 5- kor, 6-kor és fél 7-7kor kelt. Hát oké, hogy nem sirt lényegében, de gondoltam a cumit keresi, mert ha éhes lenne, nem aludna visdza csak ugy. Az igazság az, hogy nem volt valami nagy kedvem megvárni, hogy a nyösziből sirás legyen, na meg ha már ugyis felkeltett...átballagtam. Aztán egy hónap alatt kezdtem nagyon megunni ezt a ki-be mászkálást, ezért ennyit tudtam kitalálni, átgondoltam a helyzetet:végül is nem sír, csak nyöszörög egyet-kettőt. Akkor miért is megyek át? Ezért a bébifont eltettem közvetlen a fejétől, most jó méterre van tőle. Ha sír, bőven behallatszik a mikrofonjába, de ezek a nyöszik nem. Az sem ha forog. A figyelőmön meg lejebb vettem a hangerőt közepesre, igy a csak forgásra nem èbredek meg. Na azóta mindketten jól alszunk, én 5-kor megébredek, akkor ballagok át hozzá először és fekszem az ottani ágyra. Ő 7- ig húzza a lóbőrt. Egy estét próbálj igy ki,, szerintem megéri! Szerintem álmukban is nyösziznek, forognak mint az őrület, de ha nem mélyebb álom lenne, nem aludna egy szemvillanás alatt vissza , nem?:)
2009. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem cumizik.hozzám bujik picit sétálok vele vagy ülve ringatom!feláll az ágyba és ordit nagyon felhergeli magát!Igyis ugyis fent vagyok igy legalább ő hamar vissza alszik és nekem ez a fontos!
2009. jún. 29. 21:50
 9/12 A kérdező kommentje:
ha csak felsír vagy nyöszörög nem megyek be de ő sír éjszaka
2009. jún. 29. 21:53
 10/12 anonim ***** válasza:

az enyém 9hós,és kb.2hónapja egyszer ő is felkel éjjel,kaja nem kell neki iszik egy kis teát és alszik.

Remélem hogy vissza fogunk állni mi is.

2009. jún. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!