Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átalussza 2 hónapos kisbabátok...

Átalussza 2 hónapos kisbabátok az éjszakát? Hány órát tudtok aludni, pihenni éjszaka?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
11 hetes anyatejes, este 8-től hajnali 1-ig alszik, majd 4-kor megint ébred, enni kér, és vissza alszik 6-ig fél 7-ig.
2011. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Mivel ennyi idősen a gyerekeim még mellettem aludtak, így nyugodtan telt minden éjszaka. Ha fölébredtek, csak cicire csatlakoztak és kész. Én azonnal visszaaludtam, ők meg amint végeztek.
2011. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hajnal 3-4 között egyszer ébred, majd reggel 7-8 körül...
2011. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Este 8kor teszem le aludni, akkor egyedül elalszik, reggel 5körül kel,szopizik és 8-fél9ig még alszunk.
2011. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem a kérdésedre válaszolok,de szép ritka ha egy 2hónapos baba átalussza az éjszakát.Az én kislányom 19 hónapos és még 1-szer fel kel.
2011. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Marianna0628 ***** válasza:
64%

Az én kisfiam 12 hetes.9 körül alszik el majd 11-kor álmában megetetem így hajnali 4-kor eszik legközelebb.


Nem értem hogy az aki elalszik amíg a babája szopizik nem fél hogy félrenyel a baba????Én csak rá figyelek amikor eszik hogy véletlenül se nyeljen félre.És ha átalussza amíg a baba megfullad??????

2011. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Off: én sose féltem, hogy megfullad. Köhög, ha félrenyel, folyadéktól meg amúgy se fullad meg.

Kérdező, a kérdésedre válaszolva mindig lesznek időszakok, amikor jobban alszik a baba meg amikor kevésbé. Az enyém 4 hónapos koráig tök jól aludt, aztán elkezdett egyre gyakrabban kelni. Mot 7 hónaposan megint csak 1x 2x kel. Volt összesen vagy 5 átaludt éjszakánk.

2011. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 9 hetes. 10 körül alszik el általában, és először 4-5 óra körül kel, majd utána reggel. Ma viszont fél 5-kor kelt először, volt már fél 7 is! Szóval szinte átaludja az éjszakát. Kicsit zizzent vagyok, és mérem az éjszakai étkezését is, alig eszik, ma éjjel pl. csak 60 grammot evett. Szóval ez a felébredés nem az éhségről szó.
2011. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!