Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Végig fogja aludni egyszer...

Végig fogja aludni egyszer végre az éjszakát?

Figyelt kérdés
Kilenc hónapos kisfiam van, hogy háromszor is ébred éjjel.Sajnálom, de nagyon nehezen viselem a kialvatlanságot.
2010. nov. 11. 17:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Igen! Az én lányom 7,5 éves volt amikor végig aludta az éjszakát.Addig majdnem minden éjjel kelnem kellett hozzá! Kitartás!
2010. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
7 és fél év, elájulok. :)
2010. nov. 11. 17:31
 3/20 anonim ***** válasza:
Az kisfiam 6 hónapos és még mindig 3x kell éjjel.Hát remélem nem 7és fél év kell hogy átaludja:)
2010. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Javaslom olvasd át ezt az oldalt:

[link]

2010. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

az én lányom 5 hónapos koráig átaludta az éjszakákat. majd megfázás miatt rászokott az éjszakai szopikra, amikről azt hittem, nem tudom leszoktatni. (inkább csak cumizott rajta, amit én nem akartam hagyni) 8 hónapos korára megelégeltem, mert én is hulla voltam nappal, a tejem a kialvatlanság maitt kissé megcsappant.

végül a védőnőm tanácsára apa ment oda hozzá, cumit adott a szájába, és rögtön vissza is aludt. a következő éjszaka már fel sem ébredt! (csak mi, megszokásból)

így újra idilliek az éjszakáink :)

2010. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Én is minden reggel ezt a kérdést teszem fel!Engem is ez foglakoztat szinte minden nap!Félreértés ne essék nagyon szeretem a babám,minden igényét kielégítek,soha nem hagytam sírni de bizony már remegve vágyom egy átaludt éjszakára!Egyszerűen az embernek az egész napjára,a házasságára,a hangulatára rányomja a bélyegét a kialvatlanság,a folyamatos fáradság!És még azt mondják,hogy a kismamák könnyen depik lesznek!Hát nemcsoda!!!Halálosan hulla fáradt vagyok!!!Szinte már az életnek a szép oldalát sem látom meg!És igazából amitől rettegek,hogy tényleg rászokik a babám ezekre az éjszakai kelésekre és több év is eltelhet mire leszokik róla,dehát énnekem 2 éves korába vissza kell mennem dolgozni,oda nem mehetek zombiként!Szóval kedves kérdező,neharagudj nemtudtam segíteni,de biztasson az,hogy nem vagy egyedül!KITARTÁS NEKÜNK!
2010. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Én is erre várok :)

10 hónapos a lányom, 3 hónapja 3-4 órákat alszom éjjelente, azt is részletekben. Nálunk az sem vált be, hogy apa megy hozzá, és cumi a szájába. Semmi sem jó, 6-8-szor kelek hozzá. Régebben átaludta az éjszakát.

Remélem, azért nem fog 7 évig tartani...

Kitartás!

2010. nov. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 9 hónapos. Elkezdtem elolvasni a Suttogó könyvet, mert mi is hasonló gondokkal küzdöttünk volt hogy 4-5 alkalommal kelt. A könyv azt vallja meg kell tanulni egyedül elaludni illetve visszaaludni.

Tudtam, hogy nálunk a visszalvás a gond, mert napközben is viszonylag keveset alszik, tehát nem arról van szó, hogy nem álmos. Kevésbé drasztikus ha nappal próbálkozol. Ha álmos be a kiságyba és hagyd magára csak akkor menj be ha nagyon sír, ved dfel ha megnyugszik, akkor tedd vissza,

Mi most egy kelésnél tartunk de ez már egész elviselhető.

Kitartás és következetesség :-)

Nem könnyű, de a saját és a baba érdekében kell!

2010. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy bekérdezek, de 18:54-es ha olvasod: ha én ilyenkor felveszem, csak még jobban felébred, nem nyugszik meg. Ilyenkor mi a teendő, erről nincs szó? Már én is teljesen kész vagyok a nem alvástól.
2010. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A teljesen önálló elalvásra és az éjszaka átalvására egy kisgyerek körülbelül 4-5 éves korára érik meg egészen.

[link]


Nekem 8 hónapos a kisfiam, éjjel legalább egyszer ébred, de néha háromszor is. Ez van. El lettem kényeztetve, mert 2-5 hónapos kora között teljesen átaludta az éjszakákat, anyatejes létére, én meg jól hozzászoktam ehhez... Ha a saját ágyában nem akar visszaaludni, akkor magam mellé veszem, így általában sikerem van, és alhatunk tovább.

2010. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!