Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10hónapos babád napirendje és...

10hónapos babád napirendje és étrendje?

Figyelt kérdés
Minden érdekel:-)Hogy telnek a napjaitok,mikor kel,hányszor alszik,mennyit.Hányszor eszik,hány óránként,miket.Jól elvan vagy nehéz vele??Miket tud,stb..
2012. máj. 28. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Kisfiam 10hónapos múlt, reggel fél 8körül kel, akkor szopizik,10 körül kap gyümölcsöt vagy kiflit, sajtot, aztán játék egészen délig, ebédelünk, aztán másfél óra alvás, ébredés után megint szopizik.Fél 4körül séta és játszóterezés, mert hintázni nagyon szeret.Haza érkezés után megint valami finomság.Aztán este 8körül alvás, addig pedig szórakoztatja anyát, apát.Mászik, bútorok mellett közlekedik, megáll egyedül, és ha fogjuk a kezét már szépen megy, 1-2 lépést egyedül is megtesz már.

Most éppen a kanapéra próbálkozik felmászni.

Szerencsére elég nyugodt baba, úgyhogy könnyű vele, de vannak azért rosszabb napjaink is.

4fogacskája van.Enni igazából,sok mindent szeret.máj, csirkemell, paradicsomos dolgok(üveges)banán, alma a nagy kedvenc gyümölcsök közül.

remélem nem hagytam ki semmit.

és a te kicsid miket csinál már?

2012. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!!Köszönöm a választ!:-)

Az én kislányom 9,5hónapos(egyébként koraszülött volt)és 6-fél 7körül már kukorékol,van amikor előbb is.Olyankor eszik 200-230tápszert.8-9között elalszik.,vagy 40percet vagy másfél órát.10-fél 11körül gyümit eszik (üvegeset),utána játék van vagy velem van ott ahol épp végzem a dolgaimat.dél körül alszik.ugyancsak 40percet vagy másfél órát.fél 2körül ebédel..Utána kimegyünk vagy sétálunk,vagy játszunk.Aztán 4körül még egy szundi ami 30-40perc.Ezután fél 5körül valami fini uzsi,aztán megérkezik apa és onnantól szórakoztat bennünket.fél 8fürdés,8kaja(230ml tápi) és utána alvás reggelig.Mostanában rengetegszer sír fel éjjel..:-(( Gondolom zavarják a fogacskái:-(

Sokszor nehéz vele,szerintem a fogai miatt is meg alapból nagyon akaratos.2foga van alul,de most már nagyon úton vannak a felsők is.

Mászik,térdel,ül és másfél hete állt fel.Néha tesz egy két lépést.Mondogatja,hogy:te-te,de-de,ba-ba,mámmá...És nagyon nagy szája van,egész nap kiabál,"beszélget",persze ha idegen helyen van meg sem szólal..:-D

Vannak jó napjai,de sokszor nyűgös,persze ha egész nap vele és mellette vagyok,akkor nincs egy rossz szava sem...:-))

2012. máj. 29. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!