Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért rázza 10hónapos kisfiam...

Miért rázza 10hónapos kisfiam a fejét? Nem játékból csinálja, olyan mintha idegi lenne!

Figyelt kérdés
5 hónapos korában kezdte,de csak akkor mikor már álmos volt! Akkor szóltam az orvosnak,azt mondta hogy valószínű így altatja magát,de azért figyeljem hogy társul e hozzá végtagrángás is! Az szerencsére nem! Viszont az utóbbi napokban nagyon sűrűn csinálja, es nem csak elalvás előtt! Volt valakinek hasonló tapasztalata? Annyit kell meg tudni hogy amikor terhes voltam vele,akkor a 18.héten kialakult a fejében 2 ciszta,amik nagyra nőttek,es a 28.hétre tűntek el! Ez miatt is (+vesetágulat miatt) magzatvizet vettek tőlünk a 19.héten!
2012. máj. 15. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, de én biztos megnézetném neurológussal.

A gyerekorvosnak ez nem szakterülete. Kérj beutalót és menjetek!

2012. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

SOK ILYEN KÉRDÉS VOLT MÁR ITT:) ERRŐL

Az én babám is 5 hónaposan kezdte a fejét rázni, én is meg ijedtem sőt el is vittem neurológushoz, azt mondták hogy a babák csinálnak ilyet, akkor van gond ha nem lehet őket kizökkenteni ebből, az én babám 16 hónapos és még csinálja néha nap, sőt a szomszéd fiú is csinálja ő 17 hónapos, Szóval nyugi, de ha gondolod vidd dokihoz, de hidd el nincs miért aggódnod, én a mai ne szeretem ha ezt csinálja rá is szolok!

Na mit gondolsz valamennyire sikerült megnyugtatnom téged?

2012. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi pánik! Én már bepánikoltam ettől, neked már nem kell! :) Fiam is ezt csinálta, egész sokáig! Csak nyugi!
2012. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is sokáig csinálta ezt, 11 hónapos, még mindig csinálja, időnként előjön. Doki szerint normális.
2012. máj. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 alaszka ***** válasza:
Enyémnek 6-7 hónaposan volt ez mániája, én is kétségbe voltam esve hogy valami baja van. De aztán rájöttünk hogy ezzel csak szórakozik, volt hogy huncut mosoly is társult hozzá. Én is olvastam több helyen akkor, hogy ez szokták csinálni a babák, játszanak. Most is szokta néha, de mostmár zenére csinálja, és közben sikongat. :) 11 hónapos
2012. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok! A gyerekorvosunk is azt kérdezte hogy ha szólok neki akkor figyel e!? Igen,szerencsére! De ma már olyan sokszor csinálta,hogy megijedtem! Rászóltam,vigyorgott!es ha beszélek hozzá akkor nem csinálja! Remélem tényleg nincs baja!
2012. máj. 15. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!