Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 4 hónapos csípővizsgálaton...

A 4 hónapos csípővizsgálaton csak a csípőjét nézik? Más vizsgálatra nem kell vinni?

Figyelt kérdés
Mit csinál az orvos?

2012. máj. 28. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hósan vittem csípőszűrésre, koponya ill. hasi uh-ra. Kb 10 perc volt az egész össz-vissz, csak alaposan átnézte uh-val.
2012. máj. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mért két hónaposan?Nekem a védőnő 4hónapot mondott!Akkor ez nem mindenhol egyforma? köszi a válaszod:)
2012. máj. 28. 22:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki illetve a védőnő, hogy a 2 hónapos kor a legideálisabb erre a vizsgálatra. Egyébként 4 hós korig lehet ezt elvégeztetni.
2012. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gy.Erika válasza:
Nekünk két hónaposan volt az első ultrahangos csípőszűrés ahol mindent megnéztek aztán 4 hónaposan kellett újra visszamenni, a 4 hós azért volt mert nem vittem ortopédiára a kislányomat( ezt mondta a doktornő)
2012. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!