Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hát még nem született meg a...

Hát még nem született meg a babám de mikor tudom bölcsödébe vinni?

Figyelt kérdés
szeptembertől sulizni fogok és a az okj-s diplomámhoz kell a munka viszony így 1 éves kora után lemondok a gyedről mikor lehet bölcsődébe vinni a babát?
2012. máj. 12. 11:35
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
66%

Ez a kérdésed miatt most aztán hideget meleget fogsz kapni.

A kérdésedre válaszoljak,megszületik a babád szépen elmentek kértek beíratási űrlapot,kitöltöd,hogy mikortól akarod járatni (feltételezem 1 éves korától),elbírálják,hogy felveszik vagy sem.De ha helyszűkében vannak és olyan szülök is be akarják íratni akik jobban rá vannak szorulva,vagy egyedülálló szülőként íratná be gyermekét előnybe részesül.

2012. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
36%
Ha a baba 20hetes lesz.
2012. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
41%

Persze,az itt válaszolók nagy része csak rosszindulatúan ítélkezni tud......

ha megszületett vidd el,aztán ott fel kell iratkozni elmondod mikortól vinnéd és ott eldöntik felveszik-e

2012. máj. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
9%
Nem tudom miért vannak így felháborodva ezen magyarországon.külföldön a legtöbb országban 9-10 hónapig vannak otthon az anyák ugyanis csak addig jár pénz.utána mennek vissza dolgozni.nem azt mondom hogy ez a legjobb megoldás de ilyen az élet.mondjuk én szeretnék legalább másfél éves koráig itthon lenni majd.
2012. máj. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
kezdjük nem érdekel a hideg válasz mivel senkinek semmi köze hozzá feltettem egy normális kérdés amire normális választ kapok érdeklödöm vagy nem lehet mert itt dumálnak kicsit elég már ebböl foglalkozzatok a saját dolgotokkal legalább kezdek valamit az életemmel és ha van lehetöségem a babám melett tanulni és lediplomázni nincs hozzá közötök az én babám nem a tiétek
2012. máj. 12. 12:57
 6/53 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat hát nagyihoz nem nagyon akarom vinni a babaát mig sulizok meert a párom anyukájának nincs már türelme ilyenekhez de nyilván sokat tudok lenni a babáman mivel műkörmös vagyok igy nemértem ezeket a válaszokat tényleg nagyon elég érdekes vannak itt normális válaszolok is és ezt várom el mindenkitöl
2012. máj. 12. 12:59
 7/53 anonim ***** válasza:
54%

Igen,eddig 1 válaszoló kivételével,de Ő megírta,hogy inkább nem mond semmit,mind normális választ adtunk és támogattunk.

Erre mi a Te reakciód? Osztod az észt...

Ha diploma kell,akkor járj többet emberek közé,mert van mit még kupálódj,a modorodon meg csiszolhatsz,Dabas sem egy tanya.

2012. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
de nyilván való nem is nektek szólt eszemágába nemvolt beszólni nektek bocsánaat :D
2012. máj. 12. 14:08
 9/53 anonim ***** válasza:
64%
Hozzászólások lettek törölve? Én eddig csak normális válaszokat olvastam, akkor miért paprikás a kérdező?
2012. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

és gondolom elolvastátok a válaszomat normálisan egyépként oda irtam hogy vannak itt normális válaszolok és mindenkitöl ezt várom mint mindenki ezt várná el egyáltalán nem kellett volna semmilyen értelembe kifejezni a nem tetszést hisz nem a véleményét kérdeztem

tényleg bocsi a többiektől nem nektek szolt konkrétan :)

2012. máj. 12. 14:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!